Drama se nekonalo, mladíci Plzně zaspali začátek. Bayern vyhrál 4:1

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
Draft NFL bude honbou na quarterbacky, můžou být hvězdy i propadáky

VIDEO | Plzeňští junioři ani na druhý pokus nedokázali zaskočit vrstevníky z Bayernu Mnichov. V rámci UEFA Youth League, kde mladíci hrají se soupeři A-týmu v Lize mistrů, prohráli s německým favoritem 1:4. Viktoriáni už po 17 minutách prohrávali 0:3, takže naděje na nápravu jasné porážky 0:4 z minulého duelu vzaly za své už na začátku...

Ve zdrcujícím úvodu bavorského celku se dvakrát prosadil Seferings a jednou z penalty Gaudino.

Po hodině hry snížil Ruml, ale v 71. minutě zkompletoval Seferings hattrick. Plzeňští mladíci mají po čtyřech kolech soutěže, která kopíruje Ligu mistrů, hrozivé skóre 2:17.

Plzeňská juniorka si připsala v mládežnické Lize mistrů další porážku. Tentokrát 1:4 s Bayernem Mnichov.

Večer od 20:45 změří podruhé síly první týmy Viktorie a Bayernu na stadionu ve Štruncových sadech.

Zápas Plzeň U19 - Bayern U19 ONLINE zde:

MATCH OVERVIEW LEGACY

UEFA Youth League fotbalistů do 19 let - 4. kolo:
Základní skupina D:
Viktoria Plzeň - Bayern Mnichov - 1:4 (0:3)
Branky: 60. Ruml - 8., 11. a 71. Seferings, 18. Gaudino z pen.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.