17. října 2017 • 12:49

Na Ligu mistrů za 26 korun! Kdo nabízí lístky za cenu, které lze těžko uvěřit?

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přemrštěné ceny vstupenek na zápasy s největšími týmy světa? Na to zapomeňte, ázerbajdžánský mistr Karabach plánuje v Lize mistrů naplnit stadion za pomoci těch nejlevnějších možných lístků. Chcete si navštívit jejich souboj s Chelsea či Atlétikem Madrid, připravte si dva ázerbajdžánské manáty - pouhých šestadvacet korun!Karabach si užívá základní skupinu Champions League poprvé v historii, navíc proti světovým velikánům. V prvním zápase podlehl 1:2 AS Řím, teď jej čeká Atlético Madrid a Chelsea. Ceny tak nastavil neuvěřitelně nízko. Nejlevnější lístek na téměr sedmdesátitisícový stadion v Baku, kde tým hraje své domácí zápasy, stojí dva ázerbajdžánské manáty, tedy 26 korun - to je přesně dvojnásobná cena vstupenky na kvalifikační zápas Ázerbajdžánu s Českou republikou. Samozřejmě je nutno vzít v potaz průměrný měsíční plat Ázerbajdžánců, který činí v přepočtu necelé tři tisíce korun.

Fanoušci Chelsea, která se s Karabachem utká na konci listopadu, jsou z téhle noviny u vytržení. Je už ten nejlevnější lístek na domácí zápas základní skupiny stojí 35 liber, v přepočtu tisícikorunu. Za to mohou mít v Karabachu VIP sedačku pro sebe a ještě dva kamarády - nejdraží VIP vstup se totiž vyšplhá na 25 manátů, pouhých 323 korun.

Jak připomněli britští pamětníci, fanoušci týmů z anglické nejvyšší soutěže neplatili takhle nízké vstupné dobrých čtyřicet let, kdy stál lístek 70 pencí. V přepočtu na současnou měnu by to bylo 4,75 libry, což je stále méně, než za kolik v Londýně pořídíte čepované pivo.

Fanoušci AS Řím svůj sektor na stadionu v Baku zdaleka nezaplnili
Fanoušci AS Řím svůj sektor na stadionu v Baku zdaleka nezaplnili

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze