HOTOVO: Vlček se vrací do Slavie! | iSport.cz
16. dubna 2009 • 12:31

HOTOVO: Vlček se vrací do Slavie!

Autor:
Stanislav Vlček
TOP VIDEA
Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se Jágr do Havířova přijel vlakem a hrál v nové helmě. Ta stará se mi rozbila, smál se
Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá Brzké střídání Kangy? Nedržel prostor, vysvětlil Ščasný a dodal: Miloševič už stejný gól nedá
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stanislav Vlček se vrací do Slavie! Ve čtvrtek dopoledne podepsal se svým staronovým klubem novou smlouvu na dva roky s roční opcí. "Těším se," hlásí.„Jsme velice rádi, že se Standa Vlček rozhodl pro návrat do Slavie, už před svým odchodem byl příkladným profesionálem a věříme, že na tuto svoji dobře odvedenou práci naváže,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal v tiskové zprávě.

Vlček dosud působil v belgickém klubu Anderlechtu Brusel, který však na zkušeného fotbalistu odmítl uplatnit opci.

Stal se tak volným hráčem a mohl si vybírat ze tří nabídek. Nakonec zvolil Slavii. „Těším se na návrat, na nový stadion, na skvělé fanoušky. Sledovali jsme s Vláďou Šmicerem v televizi derby se Spartou, byla tam nádherná atmosféra, před takovým publikem musí být radost hrát,“ uvedl Vlček pro klubový web.

"Sešívaní" si od jeho příchodu slibují značné oživení ofenzivy. „Jeho zkušenosti se uplatní určitě nejenom v boji o Ligu mistrů, byl velkou osobností také v kabině,“ dodal Doležal.

Staronová posila Slavie se zapojí do přípravy týmu nejpozději na začátku letní přípravy. V Anderlechtu mu vyprší smlouva 30. června.

Témata:  sport, Slavia, fotbal, Vlček
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud