Pavel Janega
31. července 2009 • 21:48

Řepka si natáhl sval, stihne odvetu s Řeky?

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly SESTŘIH LA LIGY: Real Madrid - Girona 6:3. Ronaldo nastřílel čtyři góly
Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se Jágr o koleni, ale i baráži. Že jsem chtěl, aby Kladno prohrálo? To vůbec, já už chtěl mít dovolenou, smál se
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Sparta neztratila v domácím pražském derby s Bohemians 1905 jen dva body. V závěru odkulhal do šaten i strůjce úspěchu v prvním zápase proti Panathinaikosu Tomáš Řepka.Stoper letenského klubu si natáhl sval a během dvou dnů by měl klub vědět, jak dlouho jeho ikona bude mimo hru.

Berger už hrál, ale remízu Sparty neodvrátil >>>

"Nedokáži odhadnout, jak dlouho chybět bude," řekl po zápase kouč Jozef Chovanec. Pokud by nemohl Řepka v odvetě třetího předkola Ligy mistrů nastoupit, byla by to pro Spartu hodně citelná rána.

"Nahradit se dá, ale jestli i kvalitně, to bude záležet na výkonech hráčů, kteří by ho popřípadě nahradili," prohlásil Chovanec. "Ztráta takového hráče není jednoduchá," dodal letenský lodivod.

Fotbalisté Bohemians 1905 děkují fanouškům po bezbrankové remíze na Spartě
Fotbalisté Bohemians 1905 děkují fanouškům po bezbrankové remíze na Spartě

Komplikace mohou nastat i v případě Jana Holendy, který do páteční předehrávky vůbec nemohl nastoupit, protože má nohu v dlaze. Jaká je šance, že se objeví v Aténách na hřišti? Je to tak 50 na 50," podotkl Jozef Chovanec.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze