13. dubna 2012 • 14:21

Probuzený Vlček: Řepky se nebojím, možná se ani nepotkáme

Autor:
Reklama
Stanislav Vlček se soubojů s Tomášem Řepkou v utkání s Českými Budějovicemi nebojí
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

BUDĚJOVICE - SLAVIA 20:15 ONLINE | Vlček versus Řepka. Když se ti dva střetli při derby „S“, létaly jiskry. Řízný stoper Sparty většinou rychlonohého slávistu zkraje zápasu řádně přibrousil, aby nezlobil. Dnes na sebe po čase opět narazí (od 20.15, přímý přenos ČT4), ovšem Řepka na sobě bude mít tentokrát dres budějovického Dynama.„Myslím, že už to není tak pikantní jako dřív, když hrál Řepka za Spartu. Tohle je, v uvozovkách, normální zápas,“ říká Stanislav Vlček.

Útočník Slavie si ze soubojů s Řepkou odnesl několik šrámů, letenský obránce mu pokaždé „naložil“. „Hrál na mě vždycky od podlahy, ale nevzpomínám na to ve zlém. Patřilo to k tomu,“ podotýká Vlček.

Neobává se, že to od něj pod Černou věží schytá? „Nebojím se. Vzhledem k tomu, že se budu pohybovat v záloze, navíc na straně, myslím, že se s ním moc nepotkám,“ usmívá se Vlček.

K dobré náladě má důvod. Slavia se výhrou nad Žižkovem dostala do klidných vod, závěr soutěže může odehrát v klidu.

„Situace se zklidnila, navíc jsme dali dva góly, což je u nás věc nevídaná,“ naráží útočník na bídnou koncovku Pražanů, kteří dali na jaře 5 gólů (průměr 0,62 na utkání).

„Kdybychom to s Viktorkou nezvládli, dostali bychom se pod pěkný tlak. Uvidíme ale večer, jestli nám to proti Budějkám pomůže,“ uzavírá člen Klubu ligových kanonýrů.

Přidá proti Řepkovi a spol. zářez číslo 107?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze