14. dubna 2012 • 19:50

Letná vypískala fanoušky, kteří pokřikovali: Hřebík ven!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | „Hřebík ven!“ Ten pokřik byl slyšet i v sobotu odpoledne. V době, kdy se Spartě nedařilo a doma s Teplicemi prohrávala 0:2. Frustraci několika desítek fanoušků ale zbytek stadionu nechápal. A začal pískat, čímž pokřik proti vlastnímu manažerovi odsoudil.Nepříliš povzbuzující pokřik šel od fanoušků z protilehlé tribuny. Kotel, který byl v minulosti iniciátorem, se až na pár výjimek nepřidal.

Když se skandování „Hřebík ven!“ začalo rozléhat po Letné podruhé, stadion pískal. Někteří fanoušci se dokonce slovně a divokou gestikulací dohadovali s pokřikujícími diváky, že tímto způsobem Spartě rozhodně nepomůžou.

Posléze pískot vystřídala pozitivní atmosféra, která pokřik "Hřebík ven!" přehlušila a fotbalisty na trávníku povzbudila k srovnání skóre. Spartě vystřílel bod dvěma góly Leonard Kweuke.

„Nějakou velkou negaci jsem i přes nepříznivý výsledek nezaznamenal, za to divákům děkuji. Byli naším dvanáctým hráčem,“ pochválil fanoušky trenér Martin Hašek.

Sparťanští fanoušci konečně pochopili, že mají na boj o titul obrovský vliv. A že negativním postojem proti vlastnímu člověku na lavičce situaci hráčům příliš neusnadní.

VIDEO: Parádní branka Kweukeho

Teplický kapitán Petr Lukáš brání Maria Holka
Teplický kapitán Petr Lukáš brání Maria Holka

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze