24. července 2012 • 13:58

VIDEO: Se*te klidně nakřivo. Rada se před fanoušky zastával týmu

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na střídačce často létá jako čertík, jiný než impulzivní být neumí. A nebojí se ani ostřejších výrazů. Trenér fotbalové Slavie Petr Rada po utkání s italskou Parmou (3:3) ukázal, že se umí bít za svůj tým. Pustil se totiž do vášnivé debaty s fanoušky, kterým se nelíbilo, že „sešívaní“ dostali tři góly. Výsledek? Zajímavé video, které na místě pořídil fotograf deníku Sport.Slavia v ligové generálce s Parmou uhrála velmi slušný výsledek, tým ze soustředění v  Itálii odjížděl s dobrou náladou. Před nástupem do autobusu čekali na hráče fanoušci, aby si se svými oblíbenci pořídili fotku na památku.

Příznivci za týmem přijeli do italského městečka Levico Terme, kde Slavia ladila formu před nadcházející sezonou. Po utkání s Parmou zastavili i kouče Petra Radu. A vznikla z toho velmi zajímavá diskuze.

"Vemte si jiného trenéra, já s tím nemám problém," začal Rada, když jeden z fanoušků chtěl vysvětlit obdržené branky ve slávistické síti. "Proč neřekneš, tři góly jste dali. Hledáte furt negativum, jsem z toho hotovej," zlobil se slávistický kouč.

Kouč Slavie Petr Rada diskutuje s fanoušky po utkání s Parmou na soustředění v Itálii
360p 240p

"Mě to zaráží, já to nechápu. Jsme negativní celej národ. Blbě se vy*ereme a řekneme: Jakto že jsme se nevy*rali rovně," pokračoval, když se vrátil zpátky ven z autobusu.

Vzápětí ale Rada ukázal přívětivější tvář. S fanoušky se ochotně vyfotil, s každým si podal ruku. "Já se uklidním," dodal už s úsměvem kouč Slavie.

Rada zkrátka dokáže snadno vybouchout. Stejně rychle se ale uklidní a naznačí, že dokáže být i milým společníkem.

Trenér Petr Rada na soustředění Slavie v Itálii
Trenér Petr Rada na soustředění Slavie v Itálii

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze