2. srpna 2012 • 17:55

Jihlavská opora Koloušek: Kam ze Slavie zmizely ty prachy?

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

SPORT MAGAZÍN | Fotbalistu Václava Kolouška trénoval Hřebík, Jarolím, Straka i Zeman. Šéfa mu dělali Pelta, Starka, Karl. Ne na všechny vzpomíná rád. „Jarolím? Čas mi dal za pravdu, ten pán se pak ukázal v pravém světle. Boží mlýny semlely i Slavii. Když tehdy dostala 100 milionů, tak kam se poděly? Kam je tihleti Rosenové a Jarolímové dali?“ ptá se Koloušek v odvážném rozhovoru ve Sport Magazínu, který vyjde v pátek.Václav Koloušek se nikdy neschovával za prázdné fráze. Co si myslel, to řekl.

Přesně podle toho se zachoval i v rozhovoru, který vyjde v pátečním Sport Magazínu.

S kuráží mluvil nejen o Karlu Jarolímovi, který ho kdysi za podivných okolností vyhnal ze Slavie, ale i o dalším trenérovi Zdeňku Zemanovi, jenž ho vedl v Itálii.

„Párkrát jsme se nepohodli. Ale byl to on, kdo mi ukázal, co je to fotbal,“ přiznává 36letý záložník Jihlavy.

Hostující Koloušek zasazuje Slavii druhou ránuHostující Koloušek zasazuje Slavii druhou ránu
Otevřeně se rozpovídal i o Spartě. I jí prý semlely boží mlýny. Kdo ví, možná prý v poslední sezoně nevyhrála titul právě proto, že se uprostřed ročníku zbavila dvou mazáků Jaromíra Blažka s Tomášem Řepkou.

„Kdyby ti dva ve Spartě ještě půl roku zůstali, třeba by ten titul udělali, klub se s nimi mohl rozloučit, dal jim dres, kytku a ukončilo se to důstojně. Místo toho tam došlo k takovým čachrům,“ nechápe Koloušek. „Taky na to Sparta doplatila. Něco nahoře ji za tohle chování potrestalo.“

Koloušek se do české první ligy vrací po šesti letech, které strávil v rakouských klubech a v Brně hrajícím loni druhou ligu. Hned při svém prvním startu za Jihlavu vstřelil Slavii v pondělním úvodním kole sezony gól, který outsiderovi pomohl k remize 3:3.

Co dalšího najdete v pátečním Sport Magazínu:

- DÁREK: Plakáty všech 16 týmů české fotbalové ligy

- Uniklo z facebooku: Kateřina Emmons. Co jí vzkazuje Roman Kreuziger, co fotbalista Rezek?

- Nová rubrika Co kdyby: Co kdyby se letošní olympiáda konala v Praze? Kde by se sportovalo, čím by Hry prosluly?

VIDEO: Takhle se Václav Koloušek trefil proti Slavii


Jihlava se raduje z překvapivého dvoubrankového vedení
Jihlava se raduje z překvapivého dvoubrankového vedení

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze