11. srpna 2013 • 01:00

FOTO: GSM Chovanec je zpátky! Vedle šéfů Sparty sledoval derby

Autor:
TOP VIDEA
Příbram - Jablonec: Nádherný gól Jakuba Považance! Příbram - Jablonec 0:6 Příbram - Jablonec: Nádherný gól Jakuba Považance! Příbram - Jablonec 0:6
Baník - Karviná: Fleišman se trefil ze standardky a srovnal na 1:1! Baník - Karviná: Fleišman se trefil ze standardky a srovnal na 1:1!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jozef Chovanec se vrátil na Letnou. A byl svědkem vydřeného vítězství Sparty nad Bohemians 1905 (2:1). Pražské derby sledoval na tribuně po boku Dušana Svobody a Jakuba Otavy, představitelů klubu a členů představenstva.Od brzkého vyřazení Sparty v Evropské lize se hlasitě spekuluje o tom, že letenský klub může doznat po příštím utkání s Viktorií Plzní velkých změn.

Do toho se Jozef Chovanec, legendární postava klubu, objevil včera na Letné ve VIP sektoru, odkud sledoval utkání s Bohemians 1905. A seděl mezi šéfy Sparty Jakubem Otavou, členem představenstva, a místopředsedou představenstva Dušanem Svobodou.

Jozef Chovanec sledoval utkání Sparty s Bohemkou mezi šéfy Sparty Jakubem Otavou (vlevo) a Dušanem Svobodou.Jozef Chovanec sledoval utkání Sparty s Bohemkou mezi šéfy Sparty Jakubem Otavou (vlevo) a Dušanem Svobodou.

Blíží se snad jeho návrat do Sparty? Je to spíš nepravděpodobné, protože by majitel Daniel Křetínský popřel směr, pro který se před rokem a půl rozhodl.

Na druhé straně, Chovanec se s vedením klubu nerozešel ve zlém a podle zákulisních informací je k návratu připravený a odhodlaný. Navíc – v Česku by prý akceptoval jedině nabídku letenského celku nebo české reprezentace…

Chovanec byl přitom v minulých týdnech spojovaný s národním týmem Slovenska či Slovanem Bratislava. Zatím však zůstává bez angažmá.

Naposledy působil jako technický konzultant v klubu Beni Jas ze Spojených arabských emirátů, který do poloviny května i trénoval.

Jozef Chovanec
Jozef Chovanec

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze