Plzeň selhala proti Slavii, Teplice padly v Brně. Sparta zvýšila náskok

0
Nejlepší střelec se nedostal ani do Brna… Osmnáctka na baru?!
Birmančevič: Nejlepší hráč ligy. Ukazuje cestu pro velké transfery do Česka

SOUHRN 11. KOLA GAMBRINUS LIGY | Horváthovo zaváhání v zápasu proti Slavii (1:1), kdy kapitán Plzně neproměnil penaltu, vyšlo jeho mužstvo draho. Sparta totiž v neděli Duklu porazila 3:0 a zvýšila svůj náskok na prvním místě ligové tabulky. Nedařilo se ani Teplicím, které prohrály v Brně 2:3.

TEPLICE SI S BRNEM NEPORADILY, PADLY 2:3

Fotbalisté Zbrojovky Brno porazili v dohrávce 11. kola první ligy Teplice 3:2 a zabránili soupeři posunout se na druhé místo v tabulce před Plzeň. Všechny góly padly ve druhém poločase - v premiéře v brněnském dresu se trefil Košťál, dvoubrankové vedení pak zajistili domácím Hyčka a Pašek.

Hosté: 58. Litsingi, 90+3. Litsingi

Domácí: Hladký – Buchta, Janotka, Košťál, Pernica – Pašek (88. Kroupa), Hyčka, Fischer, Zavadil (C), Lutonský (46. Markovič) – Skalák (87. Husár).

Hosté: Grigar (19. Slavík) – Matula (C), Kaufman, Hošek, Klein – Nivaldo (76. Salami), Litsingi, Vachoušek, Jindráček (71. Táborský), Ljevakovič – Mahmutovič.

HORVÁTH NEDAL PENALTU, SLAVIA VEZE BOD

Fotbalisté Plzně remizovali v utkání 11. kola první ligy s pražskou Slavií 1:1 a neoplatili jí tak jarní porážku 0:1. Hosté vedli od 30. minuty po Juharově trefě, po hodině vyrovnal Rajtoral. Obrat mohl dokonat v 89. minutě Horváth, jenže neproměnil penaltu.

Hosté: 30. Juhar

Domácí: Kozáčik – Rajtoral, Procházka, Čišovský, Řezník – Ďuriš (68. Kovařík), Hořava, Kolář, Horváth (C), Pospíšil (46. Petržela) – Bakoš (83. Wágner).

Hosté: Rakovan – Dostál, Dobrotka (C), Škoda, Neves – Prošek (68. Štěpán), Zmrhal (87. Škutka), Lička, Petrák, Nitrianský (79. Koreš) – Juhar.

JIHLAVA SLAVÍ PRVNÍ BOD Z HŘIŠTĚ SOUPEŘE

Fotbalisté Jihlavy v 11. kole první ligy remizovali 0:0 s Bohemians 1905 a na šestý pokus získali první venkovní bod v sezoně. Pražský nováček měl sice v Ďolíčku převahu, ale trápil se s výborným brankářem Jaromírem Blažkem i vlastní koncovkou. Vysočina prodloužila sérii bez ligové výhry na čtyři duely, "Klokani" nezvítězili potřetí za sebou.

FC Vysočina Jihlava

Domácí: Berkovec – Kalina, J. Štochl, Šmíd, Kolář – Moravec, Jindřišek (C), Hora (83. Ndiaye), Nerad, Bartek – M. Štochl (77. Budínský).

Hosté: Blažek – Mikula (83. Tlustý), Krejčí, Šourek, Vaculík (C) (46. Koloušek) – Harba, T. Marek, Jungr, Jánoš (74. Karlík), Kosak – Masopust.

K OBRATU STAČILO PŘÍBRAMI 13 MINUT

Fotbalisté Příbrami v 11. kole první ligy zvítězili doma nad Olomoucí 3:2. Nový trenér Petr Čuhel tak začal v novém angažmá vítězně a ukončil se Středočechy nepříjemnou sérii pěti zápasů bez vítězství. Sigma přitom vedla už 0:2, ale domácí ve druhé půli skóre otočili i díky dvěma gólům stopera Zápotočného.

Hosté: 44. Varadi, 53. Doležal

Domácí: Hruška (C) – Krbeček, Zápotočný, Mišůn, Divíšek – Mareš, Tarczal, Abraham, Pilík (78. Pleško), Danoski (58. Švancara) – Řezníček.

Hosté: Blaha – Vidlička, Koutný, Škerle (C), Vepřek – Varadi, Houska, Karaš, Navrátil (81. Falta) – Ordoš (71. Wijlaars), Doležal.

Domácí: Rondzik, Pleško, Andrejevič, Aziz, Stratil, Švancara, Brandner

Hosté: Reichl, Falta, Šindelář, Wijlaars, Schulmeister, Lietava

Domácí: Švancara

Hosté: Wijlaars

K. Hrubeš – J. Moláček, J. Kříž

BANÍK ZACHRÁNIL BOD PROTI ZNOJMU V 90. MINUTĚ

Až gól Davora Kukece v poslední minutě zachránil fotbalistům Ostravy v 11. kole nejvyšší soutěže remízu 1:1 se Znojmem. Nováček měl po gólu Josefa Hnaníčka na dosah historicky první ligové vítězství venku, ale v závěru inkasoval po rohovém kopu a skrumáži ve vápně. Baník tak protáhl svou minisérii bez prohry na tři utkání.

Hosté: 37. Hnaníček

Domácí: Pavlenka – Sukup, Baránek, Frydrych (C), Zawada – Kraut (64. Kukec), Droppa, Hable (24. Foltýn), Engelmann, Fantiš – Rolinc (46. Lukeš).

Hosté: Hrubý – Mudra, Hnaníček (C), Hudec, Cihlář – Crnkić (88. Tomeček), Lacko (69. Hrošovský), Nepožitek, Okleštěk, Helísek (90. Reljić) – Vašíček.

DOŠEK PROLOMIL PROKLETÍ, SLOVÁCKO SRAZILO LIBEREC

Fotbalisté Slovácka porazili v 11. kole první ligy Slovan Liberec 4:2, když svému soupeři hned po změně stran dali tři branky. Dvě z nich zaznamenal Libor Došek, který si na své konto připsal sto ligových branek a vstoupil do Klubu ligových kanonýrů.

Hosté: 62. Rybalka, 71. Hušek

Domácí: Melichárek – Šimko, Košút, Rada, Reinberk – Biolek (84. Ondřejka), Daníček, Valenta (88. Trávník), Petr (78. Mezlík), Kerbr – Došek (C).

Hosté: Kovář – Fleišman, Kelič, Kováč (C), Coufal (71. Kušnír) – Kalitvincev (59. Delarge), Pavelka, Šural, Rybalka, Sackey (46. Hušek) – Rabušic.

SPARŤANŠTÍ ZÁLOŽNÍCI DIRIGOVALI VÝHRU NAD DUKLOU

Třítýdenní ligová pauza Spartu zjevně nijak nerozhodila a soupeř z Julisky si mohl jen nechat zdát o tom, že na Letné natáhne svoji šestizápasovou šňůru neporazitelnosti.

Hosté:

Domácí: Vaclík – Kadeřábek, Brabec, Holek, Nhamoinesu – Dočkal (82. Přikryl), Hušbauer, Vácha, Matějovský (79. Mareček), Krejčí – Lafata (C) (67. Bednář).

Hosté: Rada – Romera, Štětina, Vorel, Vrzal – Malý, Gedeon (C), Mar. Hanousek – Mareš (66. Kalouda), Pospěch (82. J. Marek), Albiach (54. Pázler).

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.