Fanoušci Plzně pohřbili český fotbal. V černých oblecích hodinu mlčeli

Ve chvíli, kdy se opět mělo začít hrát, vytáhli fanoušci Slavie transparent Pelta je Řepka
Fanoušci Slavie přehráli Miroslavu Peltovi jeho slavný odposlech z korupční aféry...
Karel Piták se snaží uklidnit fanoušky Slavie, kvůli kterým rozhodčí přerušil zápas s Příbramí
Fanoušci Slavie vyjadřují svůj názor na předsedu FAČR Peltu
Fotbaloví fanoušci se teď na českých stadionech předhánějí v kreativitě, jak si slušně vystřelit z šéfa FAČR Miroslava Pelty
Cenzura nezmění naše myšlení, ale prozradí mnohé o tom vašem, vzkázali fanoušci Plzně vedení českého fotbalu
Fanoušci Plzně vítají novou finskou posilu, přichází PeltaVEN
21
Fotogalerie
bk
Ročník 13/14
Začít diskusi (0)

FOTO | Plzeňští fanoušci si na výjezd do Jablonce nachystali originální kousek. Místo, aby spustili nadávky směrem k šéfovi fotbalové asociace a majiteli Jablonce Miroslavu Peltovi, připravili tichý protest. Na Střelnici přijeli do sektoru hostů v oblecích a povzbuzovat svůj tým začali až v 60. minutě.

LIVE Po prodl.
22
Detail

R.I.P., český fotbale. Takový transparent rozvinuli západočeští fanoušci při zápase v Jablonci. Celý hostující kotel navíc až do 60. minuty mlčel, fanoušci ve svátečních oblecích jen tiše sledovali dění na trávníku.

Západočeští příznivci stejně jako fanoušci mnoha dalších klubů s jednáním šéfa českého fotbalu nesouhlasí. Aby ale nedošlo přerušení či dokonce ukončení utkání, zvolili tichou formu protestu, nikoliv nadávky.

Nešlo o první zajímavý "počin" plzeňských fans. Už při domácím zápase s Jihlavou, kdy trestání vulgarit vstoupilo v platnost, rozvinuli transparent Peltaven - vítáme finskou posilu.

Plzeň nakonec v Jablonci uhrála remízu 2:2, která definitivně zajistila ligový titul Spartě. Právě letenskému mistrovi fanoušci hodně zavařili v sobotu v Teplicích, když kvůli nim sudí Královec přerušil utkání. Pauzy dělali sudí kvůli vulgaritám i na Slavii v zápase s Příbramí či Jabloncem.

R.I.P., český fotbale. Fanoušci Plzně dali v Jablonci najevo, co si myslí o šéfech české kopanéR.I.P., český fotbale. Fanoušci Plzně dali v Jablonci najevo, co si myslí o šéfech české kopané • Pavel Mazáč (Sport)

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů