Šilhavý vtipkoval o Neymarovi: Do Jablonce bychom ho brali | iSport.cz
18. června 2014 • 14:20

Šilhavý vtipkoval o Neymarovi: Do Jablonce bychom ho brali

Autor: TV iSport
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejsledovanějším hráčem Brazílie se i proti Mexiku stal opět Neymar. Mezi „Kanárky“ byl na hřišti také jednoznačně nejlepší na hřišti a vypracoval si při úterní bezbrankové remíze nejvíc šancí. Přesto dokázal hvězdný útočník Barcelony upoutat pozornost na mistrovství světa i jiným způsobem.K zápasu totiž nastoupil s blonďatým přelivem ve vlasech. „Příště nastoupí s jinou hlavou,“ vtipkoval bývalý reprezentační útočník Pavel Chaloupka ve studiu TV iSport. „Moc to nemám rád, ale pokud mu to nepřekáží, dá se to snést,“ připojil svůj názor trenér Jablonce Jaroslav Šilhavý.

O Neymarovi se mluví nejvíc. A Brazílie momentálně hodně závislá. To se ukázalo v prvních dvou zápasech na šampionátu. „Jen tam jen Neymar a to je málo. Jinak se k zakončení dostali jen stopeři. Chyběl další rozdílový hráč,“ tvrdil trenér Jablonce Jaroslav Šilhavý.

Od jednoho z diváků pak padla otázka, zda by si s Neymarem v kádru Šilhavý získal v Jablonci český titul . „Tak brali bychom ho do týmu,“ rozesmál se kouč Severočechů, který dnes v novém angažmá startuje přípravu na novu sezonu. „Nevím, jestli by se mu líbila zima v Jablonci. Taky bychom ho naučili lyžovat. Určitě je to velký hráč,“ ohodnotil Šilhavý s nadhledem jednu z velkých hvězd šampionátu.

Šilhavý vtipkoval o Neymarovi: Do Jablonce bychom ho brali

Brazilský útočník a hlavní hvězda týmu Neymar neudržel emoce a při hymně plakal
Brazilský útočník a hlavní hvězda týmu Neymar neudržel emoce a při hymně plakal

Šilhavý o Brazilci Fredovi: Po ofsajdech skončil, ale neměl to lehké

 

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud