ANKETA: Vybrali jste trio barážových hvězd. Jsou jimi Rosický, Pilař a Jiráček | iSport.cz

ANKETA: Vybrali jste trio barážových hvězd. Jsou jimi Rosický, Pilař a Jiráček

Autor: bke
Tomáš Rosický věří, že příští týden bude Česká republika slavit postup na EURO
LIGA NARUBY: Karviná raději nekropila, srnec Kanga a adventní judistický chvat  LIGA NARUBY: Karviná raději nekropila, srnec Kanga a adventní judistický chvat
SESTŘIH LM: Salzburk - Liverpool 0:2. Naděje na senzaci vydržela poločas SESTŘIH LM: Salzburk - Liverpool 0:2. Naděje na senzaci vydržela poločas

Čeští fotbalisté porazili v úvodním utkání baráže o mistrovství Evropy soupeře z Černé Hory 2:0 góly Václava Pilaře a Tomáše Sivoka. Právě střelec úvodní branky utkání Pilař nadchl čtenáře portálu iSport.cz natolik, že ho zvolili druhou hvězdou utkání. Na třetím místě se umístil neúnavný bojovník Jiráček. A kdo byl největší hvězdou českého výběru? Reprezentační kapitán a špílmachr Tomáš Rosický!