Ztráta kapitána. Rosický nenastoupí, zranění ho na hřiště nepustí | iSport.cz
iSport.cz
16. června 2012 • 17:39

Ztráta kapitána. Rosický nenastoupí, zranění ho na hřiště nepustí

Autor: iSport.cz, Michal Petrák
Vstoupit do diskuse
3
Tomáš Rosický podle zákulisních informací do utkání s Polskem nenastoupí
TOP VIDEA
Zima hrál před Musovým gólem rukou. Podívejte se na záběry momentu ve vysokém rozlišení
Sportovci na síti: Plekanec se Šafářovou opět sportují. Nečekaná fotka od Vémoly
VŠECHNA VIDEA ZDE

VÍME PRVNÍ | POLSKO - ČESKO 20:45 ONLINE | I malá naděje zhasla. Tomáš Rosický proti Polsku nenastoupí, na hřiště ho nepustí bolestivě nakopnutý úpon Achillovy šlachy. Sportu to potvrdil zdroj z týmu české reprezentace.Kapitán ještě včera živil naději, na tiskové konferenci před posledním tréninkem prohlásil, že se stav jeho zranění každým dnem zlepšuje.

Když však ráno před zápasem na individuálním tréninku zkusil nohu zatížit, výsledek neodpovídal tomu, aby mohl večer nastoupit. „Když zabral, bolelo ho to,“ potvrdil Sportu zdroj z české reprezentace. A tak už kolem poledne reprezentační trenéři věděli, že Rosický k dispozici nebude.

Na kapitánovo místo se postaví Daniel Kolář, Češi se budou muset obejít bez nejkreativnějšího záložníka. Míra bolesti, kterou Rosickému zranění způsobuje, přitom vylučuje i to, že by nastoupil na několik minut v závěru zápasu, kdyby týmu teklo do bot.

V rozhodujícím utkání o postup ze skupiny tak bude muset Michal Bílek spoléhat na soudržnost týmu – ten se Polsku postaví bez své nejvýraznější osobnosti...

Vstoupit do diskuse
3
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud