Pocuchejte Ronaldovi účes, sekejte je jak zahradu, burcují fanoušci | iSport.cz
21. června 2012 • 15:30

Pocuchejte Ronaldovi účes, sekejte je jak zahradu, burcují fanoušci

Autor: iSport.cz
Fanoušci se inspirovali titulkou Sportu a vzkazují českým fotbalistům: Pocuchejte Ronalda!
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fotbalisté dnes večer nastoupí na EURO 2012 ke čtvrtfinálové bitvě proti Portugalsku s fanoušky v zádech. Po nepovedeném vstupu do turnaje proti Rusku se nálada otočila o 180 stupňů a fotbalový národ teď stojí pevně za českým týmem a věří v úspěch.Nejenom celý tým, ale i vybrané jednotlivce fanoušci podporují. Najdou se slova chvály i pro často kritizovaného Milana Baroše, kterému věří fanoušek "Iggy pup":

"Fandím Vám celou dobu, jste můj tým v dobrém i zlém a nikdy bych na tebe nepískal, neb jsi pro mne nejlepší český utočník, a to bez debat. Je smutné, že Češi fandí jen při úspěchu," napsal do vzkazů pro české fotbalisty na iSport.cz.

Pošlete fotbalistům VIDEOvzkaz ze Staroměstského náměstí »

"Ale věz, že ne všichni jsme čechoknedlícký pokrytci, jste moji hrdinové a vyhrajte, ale i když to nevyjde - budu vam tleskat za radost, kterou jste mi udělali. Díky Milane, díky celé repre," vyznává se "Iggy pup".

Nejčastěji se objevují vzkazy komentující portugalskou hvězdu Ronalda. Čtenáři v nich často naráží na Ronaldovu pěči o svůj vzhled a českým fotbalistům radí, aby se zaměřili právě na tuto jeho stránku.

"Kluci, dejte do toho srdce a je to naše... Gebre, nenápadně rozcuchej Ronaldovi tu parádu na palici, občas mu prišlápni kotníček a máme vyhráno..." vyzývá PAPEN 1905 v souladu s pondělní titulkou Sportu.

Tu dokonce otiskly i portugalské noviny O Jogo s popiskou Provocacao!

O Jogo, portugalsky denik, otiskl titulni stranu deniku Sport s pocuchanym Ronaldem. Titulek k popisce? Provocacao...O Jogo, portugalsky denik, otiskl titulni stranu deniku Sport s pocuchanym Ronaldem. Titulek k popisce? Provocacao...Foto Twitter @KHaring75

Někteří čtenáři jsou i značně nápadití a českému týmu složili pro cestu do semifinále básničku, konkrétně fanoušek "Marconi":

"Pěkně chlapci od zadu, sekejte je jak zahradu. Bary dá jesle Nanimu,Pilka jede na bránu. Ronaldo je v křeči,Gebre odmítá jeho kecy, a když přece jen uteče, Čech mu zvedne límeček. Pod Hybšovou taktovkou,Jiras bude tutovkou."

Dále dodává, stejně jako spousta dalších, včetně redakce iSport.cz:

Hodně štěstí, BOJOVNÍCI!!!!!!!!!!!!

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud