14. prosince 2015 • 09:54

Italský kouč setřel Balotelliho: EURO? Aby ho nesledoval v televizi

Autor: ,
Útočník AC Milán Mario Balotelli bude mít co dělat, aby se dostal do italské reprezentace
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde Hašek: Ikaunieks? V tuhle chvíli nevěřím, že do Bohemky přijde
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér italské fotbalové reprezentace Antonio Conte naznačil, že útočník Mario Balotelli bude muset o místo v kádru pro mistrovství Evropy ve Francii tvrdě bojovat. "Enfant terrible" italského fotbalu, který z Liverpoolu hostuje v AC Milán, po sobotním losu EURO zveřejnil na svém instagramu jména soupeřů "squadry azzury" v základní skupině s dovětkem "Už se nemůžu dočkat". A kouč ho slušně setřel.Conte, který od svého nástupu po MS 2014 v Brazílii nominoval problémového útočníka jen jednou, na to sarkasticky zareagoval: "Nemůže se dočkat čeho? Až bude hrát na Euru, nebo až ho bude sledovat v televizi?"

Vicemistr Evropy z roku 2012 Balotelli má dosud v reprezentaci na kontě 33 zápasů, v nichž vstřelil 13 branek.

"Je jen na něm, aby mi dokázal, že by měl být nominován. Ale musí toho ještě opravdu hodně předvést," řekl Conte novinářům na adresu Balotelliho, kterého letos sužují zranění i výkyvy formy.

"Každého budu pozorně sledovat, ale zároveň vím, kdo jak přispěl k postupu. Každý, kdo chce být nominován, mi to musí naplno dokázat," dodal Conte.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze