Jonáš Bartoš
12. června 2016 • 23:20

Španělé hltají své hráče. Vytleskávali Ramose, Čech se zdravil s Bellerínem

TOP VIDEA
Do Sparty míří Stanciu – podívejte se na jeho statistiky Do Sparty míří Stanciu – podívejte se na jeho statistiky
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z FRANCIE | Velmi oddané a navíc vytrvalé fanoušky mají španělští fotbalisté. Na tréninku den před startovacím duelem s Českem (pondělí 15:00 ONLINE) v Toulouse někteří z nich celý trénink čekali na mostě nad tunelem, kterým hráči procházeli z autobusu na stadion a zpátky. Jakmile se kdokoliv z hvězdného kádru objevil, ozval se hromový potlesk. Podívejte se na VIDEO.Už v pondělí od 15:00 do mistrovství Evropy vstupují obhájci zlata z minulého šampionátu v Polsku a na Ukrajině. Španělé začínají s Českem a do utkání půjdou jako jasní favorité. „Respektujeme sílu Španělska, mají hráče v top klubech. Ale my už jsme postoupili ze skupiny, kde hrálo Nizozemsko, Turecko a Island, navíc z prvního místa. Není důvod, proč bychom neměli mít sebevědomí,“ burcoval český trenér Pavel Vrba.

Oba týmy se v neděli přesunuly do Toulouse, dějiště jejich prvního utkání ve Francii. Španělé to nemají od hranic daleko, dá se čekat, že na zápas jich dorazí opravdu hodně. Vlajky českého soupeře byly k vidění už den před zápasem.

Juanfrane, díky za Ligu mistrů! Hala Madrid! Španěly zdravili fans na mostě

Někteří příznivci s vlajkami čekali na hráče na blízkém mostě, odkud bylo vidět na tunel vedoucí od autobusu hráčů ke vchodu do šaten stadionu. Jakmile se některý z reprezentantů objevil, spustil se velký řev. Asi největší byl ve chvíli, kdy se ukázal kapitán Realu Madrid Sergio Ramos.

Došlo i na konfrontaci s českým týmem. Vrbovi svěřenci zrovna přicházeli na svůj trénink, zatímco Španělé ten svůj končili. Ve dveřích do útrob stadionu se tak potkali i spoluhráči z Arsenalu Petr Čech a Héctor Bellerín, za ryku fanoušků se srdečně zdravili.

Pořádný hukot přijde až v pondělí odpoledne. Stadium Municipal bude na bitvu Česka se Španělskem pravděpodobně vyprodaný, kapacita je 35 472 diváků. Utkání budeme sledovat na iSport.cz ONLINE.

Vše o EURO ve Francii naleznete zde >>

720p 480p 360p 240p
Rosický před Španělskem: Budu bojovat. A moji kluci budou se mnou, uvidíte!

Tohle je stoper?! Podívejte se na kouzla Sergia Ramose

Novinář o španělských hvězdách. Čeho se před Čechy nejvíc bojí?

Bránit Španěly? To je práce na hlavu, vědí čeští beci

Pozorovatel Španělů Černý: Organizovaná a agresivní obrana je nutností

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze