16. června 2016 • 21:56

Místo oslav šok. Severoirský fanoušek zemřel po výhře přímo v hledišti

Autor: ,
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na fanoušky Severního Irska se na fotbalovém EURO ve Francii lepí smůla. Zemřel totiž už druhý příznivec ostrovního týmu. Tentokrát přímo na stadionu v Lyonu po dnešním utkání s Ukrajinou, ve kterém svěřenci trenéra Michaela O'Neilla překvapivě zvítězili 2:0. Podle francouzských médií 64letý příznivec dostal infarkt a nepodařilo se ho oživit."Ten fanoušek zemřel, když sledoval zápas. To posouvá výsledek utkání někam jinam," uvedl výkonný ředitel severoirské fotbalové asociace Patrick Nelson. Nepříjemná událost také ovlivnila pozápasové oslavy.

Už na začátku týdne přišel o život severoirský příznivec v Nice, kde v opilosti přelézal zábradlí a spadl na kamenitou pláž.

Na počest čtyřiadvacetiletého fanouška dnes fotbalisté proti Ukrajině nastoupili s černými páskami a příznivci na stadionu uctili jeho památku po 24 minutách hry aplausem.

Vše o fotbalovém EURO 2016 ve Francii čtěte ZDE »

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze