Když z tréninku přečtete sestavu, jste borec, smál se kouč Vrba | iSport.cz
15. listopadu 2014 • 18:55

Když z tréninku přečtete sestavu, jste borec, smál se kouč Vrba

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
Český kouč Pavel Vrba na pátečním tréninku v Plzni
TOP VIDEA
Slavia - Slovácko: Malínský předložil míč Kuchtovi, ten doklepává do sítě! Ale pískán ofsajd
Teplice - Baník: Fillo si srazil rohový kop do vlastní sítě, 2:1 pro Skláře!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kouč české fotbalové reprezentace Pavel Vrba se vrátil na místo činu. S nároďákem, který se v neděli postaví Islandu, si užívá přijetí v Plzni, odkud po úspěšném období odešel na konci minulého roku právě k reprezentaci.„Plzeňský stadion je pro mě ideální. Mohl jsem říct řidiči autobusu, kde má zaparkovat, a vím, kde je šatna. I ochranka je stejná a tiskový mluvčí taky,“ usmíval se Vrba na předzápasové tiskové konferenci.

Oblíbenec místních fanoušků očekává fantastickou atmosféru. „Předpokládám, že to bude jako v evropských pohárech, ať už v Lize mistrů nebo Evropské lize,“ uvedl trenér.

„Ale v plzni se vyprodává stadion i na ligové zápasy,“ připomněl s tím, že by byl rád, „kdyby atmosféra byla jako při zápase s CSKA Moskva, když jsem v Plzni loučil.“

Parádní atmosféra! Fotbalisty podpořily na tréninku tisíce fanoušků

Vedení reprezentace jako pozornost plzeňským fanouškům otevřelo sobotní večerní trénink. Ale že by z toho Islanďané vyčetli nějaké zásadní informace, Vrba nepředpokládá. „Když z tréninku přečtete sestavu, jste borec,“ smál se při odpovědi jednomu z novinářů.

Soupeři pak český kouč vysekl několik komplimentů. „Tak disciplinované mužstvo už jsem dlouho neviděl. Čeká nás skandinávská zarputilost, nepříjemní hráči, kvalitní přechod do útoku. Takže velmi těžké utkání,“ očekává Vrba.

Případný vítěz nedělního hitu bude mít po čtyřech zápasech plný počet dvanácti bodů. „Všichni víme, že vítěz by se hodně přiblížil do Francie. My hrajeme doma, takže pro nás to bude ještě důležitější,“ podotkl Pavel Vrba.

Rosický: Výsledky Islandu nejsou náhodné, bude to těžký zápas

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud