Čechům fandil proti Maltě i Baroš, ochotně se podepsal fandům | iSport.cz
12. října 2012 • 17:59

Čechům fandil proti Maltě i Baroš, ochotně se podepsal fandům

Autor: jon
Milan Baroš po EURO s reprezentací skončil, podpořit své bývalé parťáky však do Plzně přijel i se svou manželkou (v klobouku)
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Reprezentační dres po mistrovství Evropy svlékl, na své bývalé parťáky nezapomněl. Milan Baroš se přišel podívat na kvalifikační utkání Česka s Maltou, na tribuně plzeňské Doosan Areny se ochotně podepisoval. Tentokrát neslyšel žádný pískot, ale prosby fanoušků o autogram či společnou fotografii.Baroš přiletěl do Česka zejména kvůli sobotní exhibici v Ostravě, kde nastoupí do zápasu k 90. výročí založení klubu. Den předtím zavítal český forvard do Plzně, aby se podíval na kvalifikační duel Česka s Maltou.


V závěru reprezentační kariéry z tribun často poslouchal pískot, v Plzni se ale dočkal vřelého přivítání. Když usedl se synem Patrikem a manželkou Terezou na tribunu, malí fanoušci jej hned žádali o podpisy a fotografie.

Baroš před utkáním všem ochotně vyhověl, se společným focením neměl problém. Tentokrát ukázal divákům přívětivou tvář.

Český útočník byl v tureckém Galatasaray vyřazen z kádru, minimálně do zimní přestávky si od fotbalu s největší pravděpodobností odpočine.

Barošovi v létě končí smlouva a klub s ním přestal počítat. Je pravděpodobné, že v dalším přestupovém okně změní dres.

Milan Baroš se před kvalifikačním utkání Česka s Maltou podepisuje fanouškům

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud