Táhněte do Prahy! Bylo to k pláči, říká Kadlec o urážkách fanoušků | iSport.cz
12. října 2012 • 19:45

Táhněte do Prahy! Bylo to k pláči, říká Kadlec o urážkách fanoušků

Autor: sh, spo
Václav Kadlec přiznal, že nadávky v Jablonci od vlastních fanoušků nenesl dobře.
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byli pořádně nahněvaní. A nadávali. Čeští fanoušci v Jablonci nenesli porážku reprezentační jednadvacítky s Ruskem (0:2) lehce. A mladým fotbalistům to dali pořádně "sežrat"."Kdybyste je poslouchali, co křičeli, tak to je i k pláči," vyprávěl po zápase útočník Václav Kadlec.

Se spoluhráči slyšel na stadionu v Jablonci, kde se sešlo přes 2 tisíce lidí, všemožné pokřiky, hesla i nadávky. Některé byly vulgární.

"Vadí mi nepřející lidi. Místo, aby nás podpořili, tak nás urážejí. Táhněte do Prahy a tak," kroutí hlavou Kadlec.

A přiznává: "Nehrálo se mi dobře."

Právě sparťanský útočník za stavu 0:1 neproměnil pokutový kop, přitom v minulých měsících ze stejné značky ani jednou neselhal.

"Věřil jsem si, ve Spartě jsem proměnil všechny a nebyl důvod nejít. Chtěl jsem to trefit doprostřed jako vždycky, ale sjelo mi to a gólman to vyrazil nohou. Hrozně mě to mrzí," podotkl.

Podle Kadlece však měli Češi i po neúspěšné penaltě šanci zápas zvrátit. "Kdybych mohl, šel bych na pokutový kop znovu. Bylo ještě dost času něco s výsledkem udělat. Jenže..."

Jenže pak už fanoušci nevydrželi a na hlavy fotbalistů se snesly všemožné nadávky.

V odvetném duelu v Rusku se Lvíčata budou muset vypořádat s dvougólovým mankem. "Jestli věřím v postup? Stát se může všechno, zvládnout se to dá. Ale musíme začít jinak než v Jablonci v první půli," dodal Kadlec.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud