13. dubna 2017 • 12:49

Devatenáctka zná soupeře na ME. Bude hrát s Gruzií, Švédskem a Portugalskem

Autor:
Reklama
Čeští fotbalisté do 19 let se radují z gólu v kvalifikačním zápase proti Slovinsku
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští fotbalisté do 19 let se na červencovém mistrovství Evropy utkají ve skupině A s domácí Gruzií, Švédskem a Portugalskem. Druhou skupinu tvoří Německo, Anglie, Bulharsko a Nizozemsko. Rozhodl o tom dnešní los v Tbilisi.Svěřenci trenéra Jana Suchopárka postoupili na šampionát poprvé od roku 2011, kdy český tým vybojoval stříbrné medaile. V předchozích pěti letech mu účast na turnaji unikala.

Tentokrát ho ve skupině čekají favorizovaní Portugalci, kteří byli na posledních čtyřech šampionátech třikrát v semifinále. Navíc jejich seniorská reprezentace je úřadujícím evropským šampionem.

Švédsko je sice na turnaji nováčkem, ale pěti výhrami v šesti kvalifikačních zápasech ukázalo, že se může prát ve skupině o postup. Navíc tato generace byla úspěšná mezi sedmnáctkami.

Turnaj v Gruzii startuje 2. července, finále je na programu 15. července.

Los mistrovství Evropy fotbalistů do 19 let v Gruzii (2. až 15. července):

Skupina A: Gruzie, ČR, Švédsko, Portugalsko.

Skupina B: Německo, Anglie, Bulharsko, Nizozemsko.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze