3. září 2017 • 22:00

Suchý plánuje: Zvítězit a prezentovat se hrou, na kterou se dá koukat

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z BELFASTU | Všechno, nebo nic! Češi mají jasný úkol: v pondělí večer musí bezpodmínečně vyhrát v Severním Irsku, jinak se loučí i s teoretickou šancí na postup na světový šampionát. "Matematika je jednoduchá. Budeme bojovat, abychom si udrželi naději," slíbil kapitán Marek Suchý.Je tohle zápas, ve kterém se všechno zlomí?
"Víme, že tohle utkání může být smrtící, ale dáme do něj všechno. Máme devadesát minut na to, abychom zvítězili. Musíme hrát chytře a podat stoprocentní výkon. Věřím v náš tým. Ale taky známe kvality Severního Irska, doma jsou hodně silní. Nebude to lehké." 

Jak na soupeře vyrukujete?
"Chceme se prezentovat kombinační hrou, na kterou se dá koukat. V tomto směru máme jasnou vizi, se kterou trenér v průběhu kvalifikace pracuje." 

Neděsí vás fakt, že Severní Irové za celou kvalifikaci inkasovali jen dva góly v zápase s Německem?
"Určitě neděsí. Statisticky mají také velkou sílu ve vzdušných soubojích, při standardkách, dlouhých autech. Stačí si vzpomenout na poslední vzájemný zápas. Měli jsme větší držení míče, ale Severní Irové byli v defenzivě velmi dobří. Nakonec 0:0 nebyl dobrý výsledek, protože jsme ztratili dva body. Teď si je chceme vzít zpátky, porvat se s nimi. Jsme odhodlaní tady uspět." 

Neočekáváte ale paradoxně těžší utkání než proti Německu? V pátek jste byli víc kompaktní, nyní zřejmě podstoupíte více osobních soubojů, sprintů, soupeř bude hrát na rychlé protiútoky...
"To jsou klasická očekávání, co a jak bude. Uvidíme na hřišti, až se pískne do píšťalky. Musíme být zkrátka připravení na všechny možné varianty. Ale pokud srovnáme oba zápasy a všechna tahle očekávání, určitě to bude rozdílné."

Čech: Na Arsenal je tlak pokaždé. Může být výhoda, že nám nevěří
720p 360p

Jdeme pro vítězství! Musíme se jim vyrovnat v nasazení a přidat naší hru, hlásí Krejčí před Severním Irskem
720p 360p

Zklamaní čeští fotbalisté po porážce s Německem, Vladimír Darida, Tomáš Souček a Jakub Jankto
Zklamaní čeští fotbalisté po porážce s Německem, Vladimír Darida, Tomáš Souček a Jakub Jankto

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Aktuální zápasyKlasická verze
Mobilní verze