Nechat Neymara hrát, či nikoliv? Svaz si myslí, že to hráč psychicky nezvládne | iSport.cz
5. června 2019 • 10:51

Nechat Neymara hrát, či nikoliv? Svaz si myslí, že to hráč psychicky nezvládne

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zatímco hvězdný útočník Neymar má po obvinění ze znásilnění podporu reprezentačního kouče Titeho, místopředseda brazilského svazu mu radí, aby na mistrovství Jižní Ameriky raději nestartoval. Podle Francisca Novelletta nemusí sedmadvacetiletý fotbalista psychicky turnaj zvládnout."Z psychologického hlediska není ve stavu, aby se s Copou América teď vyrovnal, aby se mohl postavit armádě novinářů. Sám by o to měl požádat a nehrát," řekl místopředseda svazu Novelletto pro televizi SBT. Šampionát začne příští pátek a Brazilci chtějí doma vybojovat titul.

Jejich bývalý kapitán Neymar je vyšetřován kvůli obvinění nejmenované Brazilky, že ji v polovině května v pařížském hotelu znásilnil. Navíc mu hrozí potíže se zákonem kvůli zveřejnění intimní fotografie údajné oběti bez jejího souhlasu. Proto se případem jen pár dnů před startem Copy zabývají i policisté z počítačové kriminality.

Kouč Tite však Neymarovi vyslovil veřejně podporu a chce, aby dál s týmem trénoval. "Je to skvělý fotbalista, špílmachr. Počítám s ním. Technicky je nepostradatelný, ale samozřejmě ne nenahraditelný," řekl trenér Brazilců. Už před aférou s údajným znásilněním nicméně přišel Neymar o kapitánskou pásku. Navíc má zdravotní problémy a přípravu mu komplikuje bolavé koleno.

Témata: 
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud