Premier League | Dostane další šanci? Balotelli zůstane v City, říká hráčův agent | iSport.cz
13. dubna 2012 • 10:18

Dostane další šanci? Balotelli zůstane v City, říká hráčův agent

Autor: mip
Vstoupit do diskuse
0
Mario Balotelli (na snímku s koučem Robertem Mancinim) zůstane v City, tvrdí hráčův agent
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
Dvořák v redakci Sportu: Jak viděl výhru v UFC a proč skončil v nemocnici?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zdá se, že věčný potížista dostane ještě jednu šanci – aspoň pokud se dá věřit jeho agentovi. Mino Raiola tvrdí, že rozpory mezi Mariem Balotellim a trenérem City Robertem Mancinim jsou zažehnány, a že problémový útočník v modrém dresu zůstane.Tři červené karty a věčné trable mimo hřiště dostaly Balotelliho na hranu – zdálo se, že nad ním Mancini po útočníkově nesmyslném vyloučení proti Arsenalu zlomil hůl. „Už jsem s ním skončil. Nemám slov. V létě ho nejspíš prodáme,“ rozčiloval se.

Později svá slova mírnil. "Je důležité, že dostal trest jen na tři zápasy. Myslel jsem si, že nebude moct nastoupit do šesti nebo sedmi utkání. Do zápasu s United bude připraven," pronesl na adresu 21letého kanonýra.

Včera se trenér City sešel s útočníkovým agentem Raiolou. Domlouvali přestup? „Ne,“ tvrdí Raiola.

Mario Balotelli po vyloučení v utkání s ArsenalemMario Balotelli po vyloučení v utkání s ArsenalemFoto EPA

„Jsem v Manchesteru, ale přestup nedomlouváme. Mluvil jsem s Mariem a Mancinim, byl mezi nimi okamžik napětí, teď už se však všechno uklidnilo,“ přesvědčuje manažer, který má mimo jiné na starosti třeba Zlatana Ibrahimovice a staral se i o Pavla Nedvěda.

„Mario je zvláštní ve všech ohledech a občas udělá chybu, aniž by to měl v úmyslu,“ omlouvá bláznivé výstřelky svého nejproblematičtějšího klienta.

„Je pod obrovským tlakem fanoušků City, ale klub ho prodat nechce. Musí tady vyrůst, uvidíme za rok dva. Rozhodně není pravda, že je v Manchesteru nešťastný – a pokud z Anglie odejde, tak jedině jako vítěz,“ prohlašuje Raiola.

Je to jen mediální hra, nebo má Mancini se zlobivým chlapcem skutečně svatou trpělivost? Uvidí se v létě...

Vstoupit do diskuse
0
3. kolo
Články odjinud


Články odjinud