Lepší zpráva nemohla trenérům Arsénu Wengerovi a Michalu Bílkovi na stole přistát. Záložník Tomáš Rosický dnes absolvoval první trénink s mužstvem Arsenalu. Poprvé po zranění šlachy.
Arsenal na svých oficiálních stránkách umístil několik snímků z pátečního dopoledního tréninku, na nichž je zachycen také český reprezentant Tomáš Rosický. A dostalo se mu prý vřelého přivítání.
Na tréninku se objevil poprvé po ošklivém zranění šlachy, které si přivodil už na EURO 2012 v prvním poločase zápasu proti Řecku a vynechal následující duely s Polskem a Portugalskem.
Rosický si poranil tzv. šlachu Plantaris, která se nachází ve střední části lýtkového svalu a upíná se společně s Achillovou šlachou na patní kosti.