Rosický jen střídal, přesto zářil! Český kapitán přihrál na parádní gól

Autor: pan
0
Speciál ŽIVĚ s fanoušky: Žluté ohrožení? Priske teď už nikoho šetřit nebude
SESTŘIH: Vegas - Dallas 2:0. Hertl a spol. odvrátili vyřazení. Dva góly i top zákroky

Hodně se na bod nadřeli. Fotbalisté Arsenalu remizovali v osmém kole Premier League na hřišti dvanáctého West Bromwiche 1:1. Domácí šli proti vedoucímu týmu tabulky do vedení ve 42. minutě utkání, když se po centrovaném míči prosadil přesnou hlavičkou Yacob.

Hosté: 63. Wilshere

Domácí: Myhill – Jones, McAuley, Olsson (C), Ridgewell – Amalfitano (89. Brunt), Yacob, Sessègnon (78. Morrison), Mulumbu, Berahino – Anelka (69. Long).

Hosté: Szczęsny – Jenkinson, Koscielny, Mertesacker, Gibbs – Ramsey (59. Rosický), Flamini, Özil, Arteta (C), Wilshere – Giroud (85. Bendtner).

Domácí: Daniels, Popov, Lugano, Morrison, Brunt, Rosenberg, Long

Hosté: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Rosický, Gnabry, Mijajči, Bendtner

Domácí: Olsson

Hosté: Flamini, Wilshere

Mason – Ledger, Perry.

The Hawthorns, West Bromwich

Arsene Wenger poslal českého záložníka Tomáše Rosického na hřiště až na poslední půlhodinu utkání, ten se mu však odvděčil asistencí na parádní vyrovnávací brance "kanonýrů. V té době byla opora českého národního týmu na trávníku pouhé tři minuty.

V 63. minutě zápasu předvedl lídr Premier League rychlý protiútok, když Giroud našel před vápnem právě kapitána českého národního týmu, který přesně nabil proti Wilsherově noze.

Ránu z voleje ještě tečoval jeden z domácích obránců přesně k tyči Myhilla. Skóre se už do konce zápasu nezměnilo.