4. ledna 2015 • 21:17

FA Cup: Čech udržel čisté konto, Rosický byl u výhry Arsenalu

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Brankář Petr Čech vychytal Chelsea postup do 4. kola Anglického poháru. Vedoucí tým anglické ligy ve 4. kole nejstarší fotbalové soutěže zdolal 3:0 druholigový Watford, v jehož dresu se svému reprezentačnímu kolegovi postavili Daniel Pudil a střídající Matěj Vydra.

MATCH OVERVIEW LEGACY

Chelsea po novoroční ligové porážce 3:5 s Tottenhamem dnes trvalo téměř hodinu, než potvrdila roli favorita. Skóre otevřel až v 58. minutě Willian, jehož během dalších 14 minut doplnili svými trefami Loic Rémy a Kurt Zouma.

Čech, který v pohárových duelech tradičně nahrazuje v brance jedničku Thibaulta Curtoise, si v závěru připsal těžký zákrok proti dalekonosné Vydrově střele.

Postup slaví i Rosický

Postup do dalšího kola slavil také reprezentační kapitán Tomáš Rosický, jenž odehrál v záloze Arsenalu celý duel proti Hullu.

Londýnský tým v repríze loňského finále vyhrál 2:0 díky brankám Pera Mertesackera a Alexise Sáncheze. V dresu vítězů nastoupil přesně po 365 dnech dlouhodobě zraněný Theo Walcott

Hosté:

Domácí: Ospina – Bellerín, Chambers, Mertesacker (C), Monreal – Rosický, Coquelin – Walcott (76. Oxlade-Chamberlain), Cazorla, Campbell (90. Maitland-Niles) – Sánchez (84. Akpom).

Hosté: Harper – Maguire, McShane, Davies (C), Figueroa – Ince, Quinn, Huddlestone, Brady – Aluko (62. Elmohamady), Sagbo (67. Hernández).

Domácí: Sánchez, Coquelin

Hosté: McShane, Davies