Autor: pod
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Takový úvod zápasu si v Liverpoolu určitě nepředstavovali. Po pár minutách duelu FA Cupu s Blackburnem zůstal na zemi po hlavičkovém souboji nehybně ležet obránce domácích Martin Škrtel. Po dlouhém ošetřování musel být na nosítkách odnesen ze hřiště. Gestem ale naznačil, že je v pořádku.

Osudným se stal pro Škrtela hlavičkový souboj. Útočník Blackburnu ho totiž ve vzdušném souboji fauloval, což zapřičinilo nekontrovatelný pád slovenského obránce. Škrtel spadl velmi nešťastně, dopadl přesně na krk.

Hned bylo jasné, že je zle. Hráči obou týmů okamžitě přivolávali týmové lékaře, ti byli u Škrtela za chvilku. Stadion ztichl a trnul. Pohled na nehybně ležícího Škrtela byl pro všechny velmi nepříjemný.

VIDEO | Škrtel nekontrolovatelně upadl po hlavičkovém souboji

Ošetřování trvalo několik minut, protože lékaři museli zajisti, aby Škrtel nemohl hlavou vůbec hýbat. Tím by si totiž mohl ublížit ještě více. Mnohem příjemnější pohled ovšem přišel záhy.

Když slovenský zadák na nosítkách opouštěl hřiště, naznačil zdviženými palci, že bude v pořádku. Celý stadion ho do nemocnice, kam musel hned zamířit, vyprovodil bouřlivým potleskem.

VIDEO | Když opouštěl hřiště, ukázal Škrtel povzbuzující gesto

Z nemocnice následně přišly dobré zprávy. Škrtel je v pořádku a bude moci dokonce zasáhnout i do dalšího utkání.

Zápas Liverpoolu s Blackburnem nakonec skončil překvapivou remízou 0:0. Tím pádem uvidí diváci i odvetu, tentokrát na hřišti druholigového celku.

FA Cup - čtvrtfinále

Liverpool - Blackburn 0:0

Hráči Liverpoolu i soupeře volali okamžitě po pádu pro Martina Škrtela pomoc lékařů