SESTŘIHY: Salah čtyřmi góly zničil Watford, Crystal Palace slaví po sedmi zápasech | iSport.cz
17. března 2018 • 20:33

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

SOUHRN 31. KOLA | Fotbalista Liverpoolu Mohamed Salah vstřelil čtyři góly v zápase 31. kola anglické ligy s Watfordem, přidal asistenci a rozhodl o domácím vítězství 5:0. Letní posila z AS Řím Salah vede s 28 zásahy tabulku střelců Premier League o čtyři góly před Harrym Kanem z Tottenhamu.

Burnley - Chelsea 1:2

Branky: 64. Barnes - 20. vlastní Long, 69. Moses

Chelsea zvítězila na hřišti Burnley a ukončili jeho sérii pěti výher. Hosty poslal do vedení po 20 minutách vlastní gól Shanea Longa. Ve druhém poločase vyrovnal Ashley Barnes, krátce nato rozhodl v 69. minutě střelou k tyči Victor Moses. Svěřenci Antonia Conteho oplatili Burnley překvapivou porážku z prvního kola Premier League.

Domácí: 64. Barnes

Hosté: 20. K. Long (vl.), 69. Moses

Domácí: Pope – Lowton, K. Long, Tarkowski, S. Ward – Lennon (87. Wells), Cork (C), A. Westwood, Gudmundsson – Barnes, Wood (72. Vokes).

Hosté: Courtois – Azpilicueta, Cahill (C), Rüdiger – Moses, Bakayoko, Kanté, Emerson (85. Zappacosta) – Pedro, Morata (71. E. Hazard) – Giroud.

720p 360p

Pětadvacetiletý útočník Salah své představení na Anfield Road gólově odstartoval už ve čtvrté minutě a podruhé se trefil krátce před pauzou. Ve 49. minutě egyptský reprezentant připravil branku pro ofenzivního kolegu Roberta Firmina a v závěrečné čtvrthodině Salah ještě sám dvakrát skóroval. Za Liverpool dal poprvé v jednom utkání tři a více branek.

Liverpool z třetího místa tabulky ztrácí dva body na druhý Manchester United, který má zápas k dobru stejně jako čtvrtý Tottenham. Na něj mají "Reds" dvoubodový náskok.

Domácí: 4. M. Salah, 43. M. Salah, 50. Firmino, 78. M. Salah, 85. M. Salah

Hosté:

Domácí: Karius – Joe. Gomez, Matip, V. van Dijk, Robertson – Can (27. Milner), Henderson (C), Wijnaldum (71. Oxlade-Chamberlain) – M. Salah, Firmino (79. Ings), Mané.

Hosté: Karnezis – Britos (81. Janmaat), Prödl, Mariappa, Holebas – Doucouré, Capoue – Femenía, Richarlison (65. Hughes), Pereyra – Deeney (C) (70. Okaka).

Domácí: Alexander-Arnold, Ings, Mignolet, Klavan, Milner, Moreno, Oxlade-Chamberlain

720p 360p

West Bromwichi schází na záchranu už deset bodů, ale proti Bournemouthu byl blízko snížení této ztráty, když vedl po trefě Jaye Rodrigueze. Jenže v 77. minutě si navedl míč na střelu z dálky Jordon Ibe, jehož pokus nebyl výrazně prudký, přesto skákavá střela skončila v síti. A minutu před koncem dokonal obrat střelou z přímého kopu Junior Stanislas.

Domácí: 77. Ibe, 89. Stanislas

Hosté: 49. Jay Rodriguez

Domácí: Begović – A. Smith (56. Mousset), Francis (C) (17. Daniels), S. Cook, Aké – Ibe, Gosling, L. Cook, Stanislas – J. King, C. Wilson (73. Defoe).

Hosté: Foster – C. Dawson, J. Evans (C) (76. Phillips), Hegazy, Gibbs, Nyom – Livermore, Yacob, Brunt (82. Field) – Jay Rodriguez (86. Robson-Kanu), Rondón.

Huddersfield - Crystal Palace 0:2

Branky: 23. Tomkins, 68. Milivojevič z pen.

SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Crystal Palace 0:2
720p 360p

Crystal Palace ukončil sedmizápasové čekání na výhru a po vítězství 2:0 na hřišti Huddersfieldu se dostal z pásma sestupu. Naopak poslední West Bromwich v závěrečné čtvrthodině dovolil Bournemouthu otočit zápas a připsal si osmou soutěžní prohru za sebou.

Crystal Palace nutně potřeboval vyhrát a to se mu povedlo zásluhou Jamese Tomkinse, který ve 23. minutě zužitkoval rohový kop a dotlačil míč do branky. To hosty uklidnilo a ve druhé půli vedení navýšili proměněnou penaltou Luky Milivojeviče.

Domácí:

Hosté: 23. Tomkins, 68. Milivojević

Domácí: Lössl – Hadergjonaj, Zanka, Schindler, Malone (46. Löwe) – Hogg, Mooy – Quaner, Pritchard (71. Kachunga), Ince (61. van La Parra) – Mounié.

Hosté: Hennessey – Wan-Bissaka, Tomkins, M. Sakho, van Aanholt – Townsend, Milivojević, McArthur, Schlupp (21. Cabaye) – Ch. Benteke, Zaha (89. Loftus-Cheek).

Domácí: Coleman, Biling, Depoitre, Kachunga, Löwe, Smith, van La Parra

Hosté: Cavalieri, Cabaye, Fosu-Mensah, Kelly, Čung-Jong, Loftus-Cheek, Riedewald

720p 360p

Stoke i přes hodinové oslabení po vyloučení Charlieho Adama za ostrý skluz na zasněženém trávníku sahalo po bodovém zisku v duelu s Evertonem. Po standardní situaci totiž i v deseti srovnal Eric Choupo-Motingg, jenže šest minut před koncem svým druhým gólem v utkání rozhodl o výhře hostů Cenk Tosun.

Domácí: 77. Choupo-Moting

Hosté: 69. Tosun, 84. Tosun

Domácí: Butland – Johnson, Shawcross, K. Zouma, Stafylidis – Ndiaye, Allen, Adam – Shaqiri (76. Berahino), Crouch, Sobhi (72. Choupo-Moting, 79. Jesé).

Hosté: Pickford – Coleman, M. Keane, Jagielka, Baines – Davies (53. Calvert-Lewin), Gueye – Walcott, Rooney (88. Schneiderlin), Bolasie (90+2. Holgate) – Tosun.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)

1.  Manchester City 2 2 0 0 8:1 6
2.  Chelsea 2 2 0 0 6:2 6
3.  Watford 2 2 0 0 5:1 6
4.  Tottenham 2 2 0 0 5:2 6
5.  Bournemouth 2 2 0 0 4:1 6
6.  Everton 2 1 1 0 4:3 4
7.  Liverpool 1 1 0 0 4:0 3
8.  Crystal Palace 1 1 0 0 2:0 3