Premier League | United si váží věrných, dál chce Giggse se Scholesem | iSport.cz
12. prosince 2009 • 11:00

United si váží věrných, dál chce Giggse se Scholesem

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
Bohemians - Mladá Boleslav: Klíma zpražil Ďolíček, 1:1! Ofsajd to podle VAR nebyl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Manchester United si váží svých věrných bojovníků. Veteráni Ryan Giggs (36) a Paul Scholes (35) dostanou od managera "reds" Alexe Fergusona novou smlouvu i na příští rok.Ta současná jim končí v létě. Informuje o tom deník The Sun.

"Každý hráč, který se přehoupne přes třicítku, se začne ptát, co se bude dít dál," chápe Ferguson případné obavy zkušených borců a hned ujišťuje: "Rozhodně nabídneme Ryanovi novou smlouvu na příští sezonu, kdy mu bude 37."

"Chceme mu dát najevo, co si o něm myslíme - je neuvěřitelně, jak se dokáže držet stále na stejné úrovni," vysekl boss Manchesteru poklonu velšskému kouzelníkovi.

"Ryan je příkladem pro mladé. Nikdy se nezměnil a myslím, že hraje ve své nejlepší formě," dodal Ferguson s tím, že by Giggs mohl v neděli dostat prestižní ocenění televize BBC Sportovní osobnost roku.

Velšský srdcař přišel na Old Trafford před neuvěřitelnými 19 lety, první zápas v rudém dresu pak odehrál v roce 1991 proti Evertonu. V tom samém roce se United upsal i Paul Scholes.

Luboš Michel neměl s Paulem Scholesem žádné slitování a ukázal mu žlutou kartuLuboš Michel neměl s Paulem Scholesem žádné slitování a ukázal mu žlutou kartuFoto ČTK/AP

"Když se podíváte na Paulovo vystoupení na West Hamu a v týdnu ve Wolfsburgu, není důvod si myslet, že by to nedokázal předvést i příští sezonu," podotýká Ferguson na adresu bývalé hvězdy anglické reprezentace.

"On si myslí, že by mohl hrát každý zápas, ale to samozřejmě nemůže. Když ho chceme vidět hrát tak jako ve středu, musíme pro něho vybírat ty zápasy, ve který podle nás bude dominovat," vysvětluje manager, proč Paul Scholes nedostává až tolik příležitostí a hned dodává: "Nabídneme mu smlouvu - a on to ví."

Vedle dvou veteránů si Manchester pojistil i devatenáctiletého mladíčka Dannyho Welbecka, který v pátek podepsal smlouvu do roku 2013.

Giggs proti terrymu
Giggs proti terrymu

Vstoupit do diskuse
0
34. kolo
Články odjinud


Články odjinud