Premier League | Torres: Vyhazov Beníteze by Liverpoolu uškodil | iSport.cz
Pavel Janega
26. prosince 2009 • 12:00

Torres: Vyhazov Beníteze by Liverpoolu uškodil

Autor: Pavel Janega
Fernando Torres
TOP VIDEA
BANÍK 2003-04 (II. část): Heinz o chemii v kabině, jak žila Ostrava a čím Baník předběhl dobu?
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
VŠECHNA VIDEA ZDE

Myslíte si, že by Liverpoolu prospěla změna trenéra? V tom případě přijdete do křížku s útočníkem Fernandem Torresem, podle kterého by vyhazov Rafaela Beníteze ničemu nepomohl.Brzké vyřazení z Ligy mistrů a ohrožení, že v ní Liverpool nebude hrát příští sezonu, vyvolala jednu zásadní otázku: zůstane Benítez, nebo odejde?

Liverpoolský kouč Rafael Benitez sleduje hodinky v zápase s DebrecínemLiverpoolský kouč Rafael Benitez sleduje hodinky v zápase s DebrecínemFoto ČTK/AP
Odpověď zatím zůstává zahalena tajemstvím, protože ani vedení klubu nedokáže stručně a jasně formulovat, že o změně trenéra neuvažuje.

Z toho všeho pak vzniká panika, která nepřináší žádný užitek, ale spíše sráží morálku celého týmu značně dolů. Osmé místo v tabulce Premier League je toho zářným důkazem.

Pokud se ovšem Liverpool opravdu rozhodne k zásadnímu kroku a Beníteze vyhodí, dokázal by jiný muž vrátit „reds“ navrchol? Podle hvězdného útočníka Fernanda Torrese nikoliv.

„Myslím, že vyhazov trenéra není řešení,“ uvedl španělský forvard, který za špatné výsledky neviní Beníteze, nýbrž sám sebe a své spoluhráče.

„Odpovědní jsou hráči, kteří musí přijít na to, jak se z této šlamastiky dostat. Musíme hrát prostě mnohem lépe,“ má jasno Torres.

Podle něho je Liverpool v obtížné situaci, kterou si však jednou za čas projde každý evropský velkoklub. „A jako každý špičkový tým se z toho Liverpool dříve nebo později stejně dostane,“ věří.

Ke zlepšení výsledků by měly podle Torrese pomoci nákupy nových posil, na které v létě nebyly peníze, ale nyní jsou majitelé klubu George Gillett a Tom Hicks údajně připraveni poskytnout Benítezovi odpovídající prostředky. „Pokud dokážeme přivést kvalitní hráče, bude to velmi pozitivní věc,“ dodal Torres.

 
Články odjinud


Články odjinud