Premier League | Fergusona by v United mohl nahradit Mourinho | iSport.cz
27. prosince 2009 • 10:39

Fergusona by v United mohl nahradit Mourinho

Autor: ČTK
Ferguson a Mourinho při zápase
TOP VIDEA
Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy
Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1 Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér milánského Interu José Mourinho by podle britského deníku The Daily Mail mohl po odchodu Alexe Fergusona usednout na lavičku Manchesteru United. O zájmu Portugalce o místo trenéra úřadujícího mistra Premier League podle listu svědčí striktní odmítnutí nedávného zájmu konkurenčního Manchesteru City."V současnosti trénuji Inter a mám tu smlouvu až do roku 2012. Jsem přesvědčený, že z mé strany i strany klubu bude vůle dodržet ji až do konce," prohlásil minulý týden kontroverzní portugalský kouč.

Podle zdrojů The Daily Mail ovšem Mourinho už plánuje do budoucna, proto minulý týden záměrně demonstrativně odmítl zástupce Manchesteru City, kteří sondovali možnost příchodu bývalého trenéra Chelsea na místo končícího Marka Hughese. Na lavičku City nakonec nastoupil Mourinhův předchůdce v Interu Roberto Mancini.

Šestačtyřicetiletý portugalský kouč už několikrát naznačil, že by se do nejvyšší anglické soutěže kvůli její kvalitě a jedinečné atmosféře rád vrátil. Podle listu by ho mohl doporučit i Alex Ferguson, který bude mít jednou ve volbě svého nástupce na lavičce Manchesteru výrazné slovo.

Legendární skotský trenér, který ve čtvrtek kromě konce roku oslaví i 68. narozeniny, zatím nijak nenaznačil, že by v blízké době chtěl s trénováním skončit. Původně přitom plánoval odejít do fotbalového důchodu už při dovršení šedesátky.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud