Zlatan ochutnal vlastní medicínu. Dostal kolenem do hlavy | iSport.cz
21. prosince 2012 • 12:58

Zlatan ochutnal vlastní medicínu. Dostal kolenem do hlavy

Autor: spo
Došlo i na Zlatana Ibrahimovice! Poznal bolest po úderu do hlavy.
TOP VIDEA
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta na Baníku remizuje, v Edenu domácí tým může inkasovat SÁZKAŘSKÉ TIPY: Sparta na Baníku remizuje, v Edenu domácí tým může inkasovat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zlatan Ibrahimovic na vlastní kůži pocítil, jak moc bolí úder do hlavy. Na včerejším tréninku Paris St. Germain jej kolenem zasáhl spoluhráč Zoumana Camara. Karma za hrubý faul z předchozího víkendu?Ibrahimovicovu bolest zachytily televizní kamery na včerejším tréninku PSG, které dnes večer hraje na hřišti Brestu. Zlatan se nejprve prokličkoval mezi spoluhráči, a pak šel do souboje se Zoumanem Camarou, který na něj upadl a kolenem jej udeřil do hlavy.

Bolelo to hodně, Zlatan se dlouho držel za hlavu. A lékaři se mu věnovali nějaký čas. Ale kromě chvilkové bolesti nic vážného švédskému útočníkovi nebylo.

VIDEO | Ibrahimovic a jeho bolest

Může se zdát, že Ibrahimovice dostihla jakási karma. Minulý víkend se totiž ocitl pod palbou kritiky fotbalistů Lyonu za dupnutí na hlavu obránci Dejanu Lovrenovi. Ten po zápase řekl, že to Zlatan udělal schválně.

Ibrahimovic se každopádně trestu vyhnul a zápas dohrál bez jediné karty.

 
18. kolo
Články odjinud


Články odjinud