Lyon jako první v lize porazil PSG, doma zvítězil díky penaltě 2:1 | iSport.cz
3. února 2019 • 23:28

Lyon jako první v lize porazil PSG, doma zvítězil díky penaltě 2:1

Fotbalisté Lyonu se radují z vítězství nad PSG
Jablonec - Opava: Vatajelu natáhl ke střele zpoza vápna a posílá domácí do vedení! Jablonec - Opava: Vatajelu natáhl ke střele zpoza vápna a posílá domácí do vedení!
Třinec - Kometa Brno: Střela Němce od modré skončila za zády Kantora, 0:1 Třinec - Kometa Brno: Střela Němce od modré skončila za zády Kantora, 0:1

Fotbalisté PSG poprvé ve francouzské lize prohráli, na hřišti Lyonu podlehli 1:2. Po změně stran rozhodl z penalty Nabil Fekir. PSG tak až v 21. utkání ligového ročníku poznal poprvé přemožitele, ale stále vede tabulku s velkým náskokem deseti bodů před Lille. Lyon si výhrou upevnil třetí místo.

Hosté přitom začali skvěle, už v 7. minutě se prosadil argentinský křídelník Di María, který po Draxlerově přihrávce propálil z levé strany brankáře Lopese. Sedmou brankou v soutěži vyrovnal Dembélé, jenž po centru ze strany využil chyby gólmana Areoly a lehce zakončil.

Po poločase hosté nabídli Lyonu příležitost k obratu a Fekir ji z penalty využil. Fotbalisté pařížského celku si pak vytvořili několik šancí, ale žádná z nich nevedla k vyrovnávacímu gólu.

Francouzská fotbalová liga - 23. kolo:
Nimes - Montpellier 1:1
Branky:
2. Landre - 73. Delort

Lyon - Paris St. Germain 2:1
Branky: 33. Dembélé, 49. Fekir z pen. - 7. Di María

Utkání St. Etienne - Štrasburk bylo odloženo.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky