Nečekaný debakl! PSG schytalo 1:5 od Lille a musí odložit oslavy titulu

0
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák

Fotbalisté Paris St. Germain utrpěli ve francouzské lize na hřišti druhého Lille debakl 1:5 a ani napodruhé nevyužili možnost získat s předstihem titul. Svěřenci trenéra Tuchela prohráli v lize teprve podruhé a v čele tabulky se jejich stále pohodlný náskok zmenšil na 17 bodů. Další šanci rozhodnout šampionát budou mít v příštím kole v Nantes.

Pařížský celek nastoupil do utkání 32. kola bez zraněných opor Neymara a Cavaniho a prohrával po vlastním gólu Meuniera už v 7. minutě. Rychlým vyrovnáním vrátil hosty do zápasu Bernat, který ale ve 36. minutě dostal červenou kartu za držení útočníka Pépého. Oslabení hosté ve druhé půli inkasovali ještě čtyřikrát a zaznamenali nejhorší porážku od prosince 2000, kdy prohráli v Sedanu také 1:5.

Francouzská fotbalová liga - 32. kolo:

Montpellier - Toulouse 2:1
Branky: 54. Skhiri, 77. Camara - 67. Sidibé

Rennes - Nice 0:0

St. Etienne - Bordeaux 3:0
Branky: 74. a 90. Debuchy, 55. Khazri z pen.

Lille - Paris St. Germain 5:1
Branky: 7. vlastní Meunier, 51. Pépé, 65. Bamba, 71. Gabriel, 84. Fonte - 11. Bernat