Balotellimu se vysmívali. Rasisticky a s nafukovacími banány | iSport.cz
25. února 2013 • 09:36

Balotellimu se vysmívali. Rasisticky a s nafukovacími banány

Autor: pj
TOP VIDEA
Jágr o vyprodané O2 aréně: Pro kluky je to ohromnej rozdíl Jágr o vyprodané O2 aréně: Pro kluky je to ohromnej rozdíl
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mario Balotelli to od příznivců Interu Milán zase schytal. Ve včerejším derby byl terčem rasistických vtípků, které si ale nenechal líbit. Vulgárním gestem dal najevo, co si o fanoušcích svého bývalého klubu myslí.Mario BalotelliMario BalotelliFoto EPA
Někteří fanoušci Interu mávali na Maria Balotelliho nafukovacími banány, ostatní se přidávali verbálně. Pískali a bučeli. Nebo hůř – skandovali rasistická hesla.

Balotelli se snažil rasisty umlčet. Přiloženým prstem k ústům naznačil, aby byli zticha. Ale když ani to nepomohlo, při odchodu do kabin se neudržel a chycením se za přirození ukázal příznivcům Interu, že mu jsou ukradení.

Mario BalotelliMario BalotelliFoto ČTK/APF

Fanoušci "Nerazurri" nemohou zapomenout Balotellimu incident v semifinále Ligy mistrů proti Barceloně před třemi lety. Coby ještě jako hráč Interu vysvlékl jejich posvátný dres a zběsile ho nakopnul. Momentálně navíc působí v týmu nejnenávidenějšího rivala a je nepřítelem číslo jedna.

"Provokace fanoušků ustál celkem dobře. Jen je škoda, že neskóroval. Nezapomínejme ale, že Mariovi je teprve 22 let a hrál proti svému bývalému týmu. Je možné, že se na něm ten tlak podepsal," uvedl po zápase trenér AC Massimiliano Allegri.

Balotelli měl včera proti Interu řadu šancí, ale neproměnil ani jednu. Když se mu nepodařilo úspěšně zakončit ani z pozice pár metrů před gólmanem, naštvaně nakopl tyč.

Derby skončilo smírně 1:1.

 
12. kolo
Články odjinud


Články odjinud