Serie A | Krejčího kouč oznámil, že má leukémii. Při léčbě chce dál trénovat | iSport.cz
13. července 2019 • 17:23

Krejčího kouč oznámil, že má leukémii. Při léčbě chce dál trénovat

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Trenér Boloni Siniša Mihajlovič v zápase proti Neapoli
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
Liberec - Pardubice: Zdržení na úvod, vlajka pro vítěze základní části vadila kameře videorozhodčího
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalistů Boloni Siniša Mihajlovič trpí akutní leukémií. Srbský kouč to oznámil na narychlo svolané tiskové konferenci. Od příštího týdne nastoupí do nemocnice a zahájí intenzivní léčbu, na přípravě mužstva na novou sezonu a další práci se chce ale podílet, jak jen to bude možné.Padesátiletý srbský taktik převzal tým, do nějž patří i český reprezentant Ladislav Krejčí, v lednu a vytáhl ho ze sestupového pásma na 10. místo. Před několika týdny podepsal v klubu nový dlouhodobý kontrakt, na předsezonní soustředění s mužstvem už ale kvůli teplotám neodcestoval.

Následné testy odhalily leukémii. "Když jsem dostal výsledky, byla to pořádná rána. Seděl jsem několik dní a brečel, promítal si život před očima. Nebylo to ale ze strachu, budu té nemoci čelit," řekl Mihajlovič, jenž už při telekonferenci zprávu oznámil i hráčům. "Už se nemůžu dočkat, až budu v nemocnici a začnu bojovat. Je to agresivní, ale porazitelné," dodal.

Podle týmového lékaře nastoupí do nemocnice v úterý a nejprve by měl podstoupit další testy kvůli upřesnění diagnózy a stanovení postupu léčby. "Zatím nevíme, jak dlouho bude léčba trvat. Může ale pokračovat v práci a má to také v úmyslu, protože nemůže žít bez toho, aby hráčům říkal, že byli ve špatném postavení nebo že něco udělali špatně," řekl doktor.

Vstoupit do diskuse
0
1. kolo
Články odjinud


Články odjinud