Fotbalisté Interu zničili Salernitanu 4:0, Turín porazil oslabené Lecce

0
Extraliga na Lapači? Chybí jen... Nejsilnější od sestupu, říká Tesařík. Co noví partneři?
Dokonalý obrat z 0:3 na 4:3. Hertl rozhodl o výhře Vegas proti Coloradu

Inter Milán porazil v italské fotbalové lize poslední Salernitanu 4:0 a vede tabulku o deset bodů před Juventusem. Favorit rozhodl o své šesté výhře v soutěži v řadě už v prvním poločase, kdy se trefili Thuram, kapitán Martínez a Dumfries. Fotbalisté FC Turín porazili Lecce (2:0), které od 70. minuty hrálo v početním oslabení.

Argentinský mistr světa Martínez dal dvacátý gól v soutěži a upevnil si suverénní vedení v tabulce střelců. Po hodině hry ho vystřídal Arnautovic, který v samém závěru zpečetil výhru Interu.

Salernitana přišla už ve 24. minutě o nedávnou posilu Jeromea Boatenga. Německý mistr světa z roku 2014 musel střídat kvůli zranění.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.