Krajčík podepsal smlouvu s Regginou | iSport.cz
5. ledna 2009 • 17:23

Krajčík podepsal smlouvu s Regginou

Autor: ČTK
Matej Krajčík
TOP VIDEA
Odvážný Trpišovský: Chceme se Barceloně minimálně vyrovnat v držení míče Odvážný Trpišovský: Chceme se Barceloně minimálně vyrovnat v držení míče
Messi a spol. v Praze! U hotelu je vítali fanoušci, hvězdy před nimi prchly Messi a spol. v Praze! U hotelu je vítali fanoušci, hvězdy před nimi prchly
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Slovenský fotbalista Matej Krajčík podepsal s vedením italské Regginy dvouletou smlouvu. Předposlední klub prvoligové tabulky to uvedl na svých internetových stránkách.Do Regginy odešel třicetiletý obránce z pražské Slavie, za kterou hrál od roku 2003.

"Smlouvu mám podepsanou již několik dnů, ale vedení týmu to chtělo zveřejnit oficiálně. Dnes jsem byl představen na tréninku a tím to vešlo ve známost," řekl Krajčík.

O místo v sestavě Regginy bude bojovat s o rok starším Brunem Cirillem. "V Itálii se hraje trošku jiný fotbal než v Česku, ale mě kupovali jako ofenzivního pravého obránce, a to jsem já ve Slavii hrál," pokračoval Krajčík.

Každý post má Reggina podle Krajčíka zdvojený. "Určitě to nebude jednoduché se do sestavy protlačit, ale věřím, že se mi to povede," uvedl Krajčík, kterého nyní čeká zcela jiná atmosféra.

Zatímco ve Slavii bojoval o titul, nyní bude usilovat o záchranu. "Ale tady si sestup vůbec nepřipouštějí. Panuje zde klid, ze všech hráčů čiší sebevědomí," tvrdí hráč, který by poprvé mohl nastoupit již v neděli 11. ledna, kdy Reggina přivítá Lazio Řím.

Krajčík teď ještě čeká na transferkartu. "Věřím, že dorazí včas, abych mohl být připraven nastoupit," prohlásil fotbalista. Zatím bydlí v hotelu, ale to by se mělo ještě v tomto týdnu změnit. "Ve čtvrtek dostanu auto a objedeme několik míst, kde bych mohl bydlet," dodal.

O Krajčíka byl podle slov jeho agenta Pavla Pasky v poslední době velký zájem: chtěly ho také německé kluby, Queens Park Rangers z druhé anglické ligy či nizozemská Roda Kerkrade.

Slovenský reprezentant ale dal nakonec přednost Reggině, protože hraje v lize mistrů světa. Krajčík odehrál za Slavii 92 ligových zápasů, v nichž dal čtyři góly. V červenobílém dresu získal ligový titul, zahrál si i Ligu mistrů a Pohár UEFA.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud