Toni míří do AS Řím, píše italský tisk | iSport.cz
26. prosince 2009 • 10:16

Toni míří do AS Řím, píše italský tisk

Autor: ČTK
Luca Toni
TOP VIDEA
Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový útočník Luca Toni má podle italských médií namířeno do AS Řím. O dvaatřicetiletého mistra světa z roku 2006 už nemá zájem Bayern Mnichov, kde bývalý nejlepší střelec německé ligy vypadl ze sestavy a nevychází kvůli tomu s trenérem Luisem van Gaalem.Toni má sice v Bayernu smlouvu do roku 2012, ale klubový prezident Uli Hoeness před Vánocemi prohlásil, že v lednu nechá hráče odejít klidně zadarmo.

Podle listu Gazzetta dello Sport už se Toni dohodl s vedením AS, které mu prý slíbilo, že převezme jeho plat, jenž mu zaručuje tři miliony eur ročně (asi 80 milionů korun).

Hráčův manažer Tullio Tinti potvrdil zájem obou stran, ale k žádné dohodě podle něj zatím nedošlo.

Před příchodem do Bayernu zářil Toni v dresu Fiorentiny, kde se stal v roce 2006 nejlepším střelcem italské ligy a díky 31 gólům získal i Zlatou kopačku pro nejlepšího evropského kanonýra.

Témata:  sport, fotbal, itálie, Toni, as, řím
 
12. kolo
Články odjinud


Články odjinud