Šílenství: Sudího zbili do bezvědomí, bude mít trvalé následky | iSport.cz
6. října 2012 • 15:30

Šílenství: Sudího zbili do bezvědomí, bude mít trvalé následky

Autor: ČTK
Rozhodčího zbili do bezvědomí, bude mít trvalé následky (ilustrační foto)
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

 Těžkým zraněním rozhodčího a jednoho z trenérů skončil v Německu fotbalový zápas úrovně okresního přeboru. Oba byli napadeni hráči týmu FC Iliria Rosenheim, kteří neunesli inkasovaný gól v závěru lokálního derby.Fotbalisty domácího týmu rozčílil rozhodčí nařízením přímého kopu, ze kterého ESV Rosenheim v nastaveném čase vyrovnal na 2:2.

Na arbitra, který už v průběhu utkání dva hráče Ilirie vyloučil, se vrhli a po úderu jednoho z nich upadl sudí do bezvědomí. S těžkým zraněním hlavy musel podstoupit operaci na oční klinice a podle policie bude mít trvalé následky.

Zlobě hráčů FC Iliria neušel ani trenér hostů, který chtěl napadení zabránit. Byl rovněž sražen k zemi a skončil v nemocnici se zraněním břicha.

Dva fotbalisté dostali od disciplinární komise okamžitý zákaz činnosti na neurčito, případem se zabývá kriminální policie.

 
7. kolo
Články odjinud


Články odjinud