7. října 2012 • 20:11

Kadlec přihrál na gól, Leverkusen tak zachránil remízu 2:2 ve Stuttgartu

Michal Kadlec se na remíze ve Stuttgartu podílel jednou piřhrávkou.
Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň Hašek perlil: Záviška se měl narodit jako kůň
Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0! Bohemians - Plzeň: Júsuf proměnil pokutový kop a Klokani vedou 1:0!

Reprezentační obránce Michal Kadlec přihrál v německé fotbalové lize na gól. Leverkusen díky tomu v 7. kole zachránil remízu 2:2 na hřišti Stuttgartu. Mistrovský Dortmund ztratil v závěru vedení v Hannoveru a remizoval 1:1.

Kadlec po hodině hry našel z trestného kopu hlavu Stefana Kiesslinga, který svým druhým gólem v zápase vyrovnal. Za Stuttgart se rovněž dvakrát trefil bosenský útočník Vedad Ibiševič.

Leverkusen v bundeslize počtvrté za sebou neprohrál a patří mu šesté místo, Stuttgart je s jedním vítězstvím patnáctý.

Dortmund podobně jako ve středečním šlágru Ligy mistrů s Manchesterem City ztratil v posledních minutách nejtěsnější vedení. V Hannoveru mu ho zajistil ve 26. minutě polský kanonýr Lewandowski. Čtyři minuty před koncem však vyrovnal střídající Senegalec Mame Biram Diouf.

Čtvrtá Borussia ztrácí na vedoucí Bayern Mnichov už devět bodů. Hannover, který doma neprohrál 22. utkání za sebou, je pátý.

Německá fotbalová liga - 7. kolo:

Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt 2:0 (8. Arango, 24. De Jong),
Hannover - Dortmund 1:1 (86. Diouf - 26. Lewandowski),
Stuttgart - Leverkusen 2:2 (19. z pen a 55. Ibiševič - 13. a 59. Kiessling).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

1.  Dortmund 7 5 2 0 23:8 17
2.  Lipsko 7 4 2 1 16:9 14
3.  Mgladbach 7 4 2 1 15:9 14
4.  Werder 7 4 2 1 13:8 14
5.  Hertha Berlin 7 4 2 1 12:7 14
6.  Frankfurt 8 4 1 3 19:12 13
7.  Bayern 7 4 1 2 12:8 13
8.  Mainz 7 2 3 2 4:4 9