Pocta pro Davida Jarolíma: Hamburk mu připravil velkou rozlučku | iSport.cz
20. listopadu 2014 • 16:43

Pocta pro Davida Jarolíma: Hamburk mu připravil velkou rozlučku

Autor: ČTK, isport.cz
David Jarolím jako kapitán Hamburku v zápase Poháru UEFA proti Slavii v roce 2008
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový Hamburk uspořádá 28. března rozlučkový zápas na počest svého dlouholetého kapitána Davida Jarolíma. Pětatřicetiletý bývalý český reprezentant v červenci ukončil profesionální kariéru a působí v managementu Mladé Boleslavi."Tento zápas bude poctou pro muže, který svým způsobem hry dával příklad všem v HSV," řekl na dnešní tiskové konferenci ředitel Hamburku Dietmar Beiersdorfer.

Jarolím v letech 2003 až 2012 odehrál za německý tým 342 utkání a vstřelil 19 gólů, po svém odchodu ještě působil krátce ve francouzském Evianu a Mladé Boleslavi. "Byl to hráč, který by za svůj klub dal ruku do ohně. Chtěli bychom použít stroj času a znovu ho mít našem v týmu. Měl úžasný přístup," uvedl Beiersdorfer.

"Jako hráč jsem tady zažil ty nejlepší časy. Neumím si představit, že bych podobné utkání odehrál někde jinde," citovala německá agentura SID Jarolíma. Jeho rozlučky se zúčastní další bývalé osobnosti Hamburku Sergej Barbarez, Zé Roberto nebo Thomas Doll.

Témata:  sport, fotbal, Jarolím, hamburk
 
7. kolo
Články odjinud


Články odjinud