SESTŘIHY: Český souboj pískala žena, Kadeřábek pomohl porazit Bayern | iSport.cz
10. září 2017 • 17:53

SESTŘIHY: Český souboj pískala žena, Kadeřábek pomohl porazit Bayern

Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2! Sparta - Příbram: Neskutečné! Švenger vychytal další dvě tutovky a Antwi srovnal na 2:2!
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Český souboj v nejvyšší německé fotbalové soutěži, který jako první žena v historii řídila v roli hlavní rozhodčí Bibiana Steinhausová, skončil bez vítěze. Hertha Berlín v sestavě s Vladimírem Daridou neudržela vedení z prvního poločasu a Werder Brémy si odvezl z hlavního města bod za remízu 1:1. Za hosty odehráli celý zápas brankář Jiří Pavlenka a obránce Theodor Gebre Selassie. Cenný skalp si připsal Pavel Kadeřábek s Hoffenheimem, který zdolal mistrovský Bayern 2:0. Stejně jako Bayern, také Dortmund poprvé v sezoně ztratil body, když pouze remizoval bez branek na hřišti Freiburgu.

Domácí: 28. Uth, 51. Uth

Hosté:

Domácí: Baumann – Bičakčić, Nordtveit, Hübner – Kadeřábek, Demirbay, Geiger (63. Polanski), Amiri, Zuber (69. N. Schulz) – Uth (75. Ph. Ochs), Kramarić.

Hosté: Neuer – Kimmich, Javi Martínez, Hummels, Rafinha (78. Ribéry) – Tolisso, Rudy (58. Robben) – T. Müller (78. James Rodríguez), Th. Alcântara, Coman – Lewandowski.

30 150 diváků

Hoffenheim poslal Uth do vedení proti Bayernu v 28. minutě, když obrana Bayernu nezachytila Kramaričovo rychlé autové vhazování. V závěru poločasu mohl odchovanec Kolína nad Rýnem zvýšit náskok, jeho skákavou střelu k tyči ale brankář Neuer vyrazil. V 51. minutě už ale na jeho další pokus nestačil a Uth tak stylově oslavil jubilejní 50. bundesligový duel v dresu Hoffenheimu. Vedení Hoffenheimu podržel i gólman Baumann, který se například v 81. minutě vytáhl proti Martínezově hlavičce po centru Jamese Rodrígueze, jenž odehrál první minuty za Bayern po příchodu z Realu Madrid.

SESTŘIH: Hoffenheim - Bayern 2:0. Hosté zaskočili favorita s Kadeřábkem v sestavě
1080p 720p 360p

Domácí: 38. Leckie

Hosté: 59. Delaney

Domácí: Almenning Jarstein – Weiser, Langkamp, Rekik, Plattenhardt – Stark, Skjelbred – Leckie, Darida (71. Stocker), Esswein (66. Kalou) – Ibišević.

Hosté: Pavlenka – Bauer, Sané, Veljković – Gebre Selassie, Kainz (82. Bargfrede), M. Eggestein (90+1. Gondorf), Delaney, Augustinsson – Bartels (86. Belfodil), M. Kruse.

Domácí: Kraft, Pekarík, Duda, Haraguči, Lustenberger, Stocker, Kalou

Hosté: Zetterer, Caldirola, García, Bargfrede, Gondorf, Hajrović, Belfodil

Domácí: Skjelbred

B. Steinhaus – C. Günsch, T. Stein

Olympiastadion Berlin (Berlin).

Skóre otevřel ve 38. minutě Mathew Leckie, jenž využil poskytnuté výhody po střetu dvou hráčů na hranici velkého vápna a z úhlu prostřelil Pavlenku. Vyrovnání přišlo v 59. minutě z kopačky Delaneyho, jehož skrytá střela prošla až do sítě.

Brémy získaly první bod v novém ročníku, přesto zůstaly na sestupové pozici. Hertha je se čtyřmi body ze tří zápasů osmá.

SESTŘIH: Hertha - Brémy 1:1. Český boj bez vítěze, poprvé pískala žena

Domácí: 4. Bentaleb, 47. Naldo, 48. Burgstaller

Hosté: 40. Akolo

Domácí: Fährmann – Stambouli, Naldo, Nastasić – Kehrer, Goretzka, Bentaleb (46. D. Caligiuri), Oczipka – Harit (76. McKennie), Konopljanka – Meyer (46. Burgstaller).

Hosté: Zieler – Baumgartl, Pavard, Kamiński – Beck (72. Asano), Mangala (62. Ascacibar), Gentner, Aogo – Akolo (59. Donis), Terodde, Brekalo.

SESTŘIH: Schalke 04 - Stuttgart 3:1. Domácí rozhodli v úvodu druhé půle

Domácí: Schwolow – Kübler, Lienhart, Söyüncü, Günter (C) – Haberer, Abraši, Sierro (43. Frantz) – Ravet, Kleindienst (65. Niederlechner), Terrazzino (89. Stenzel).

Hosté: Bürki – Ł. Piszczek, Bartra (18. Toprak), Papastathopoulos, Schmelzer (C) (31. Zagadou) – G. Castro, Şahin, M. Götze (80. Jarmolenko) – Pulisic, Aubameyang, Philipp.

Domácí: Gikiewicz, Niederlechner, Stenzel, Kapustka, Kath, Frantz, Koch

Hosté: Weidenfeller, Toprak, Zagadou, Dahoud, Kagawa, Jarmolenko, Isak

Domácí: Ravet (č)

Schwarzwald-Stadion, Freiburg

Pro Dortmund nezačal zápas dobře. Během první půlhodiny se zranili obránci Bartra a Schmelzer, za zákrok na druhého jmenovaného dostal červenou kartu debutant v dresu domácích Ravet, jenž do Freiburgu přišel v srpnu z Young Boys Bern. Po přestávce Borussia soupeře zatlačila a jasně přestřílela, jen tři z celkových 27 střel ale mířily přímo na branku.

SESTŘIH: Freiburg - Dortmund 0:0. Favorit ztratil i proti desíti

Domácí: 21. Finnbogason, 33. Finnbogason, 90+4. Finnbogason

Hosté:

Domácí: Hitz – Max, Hinteregger, Gouweleeuw, Opare – Baier (C), R. Khedira (75. Morávek) – Caiuby, Gregoritsch (69. Córdova), Heller (90. Schmid) – Finnbogason.

Hosté: Horn – Hector, Heintz, F. Sörensen, Klünter (77. Guirassy) – Bittencourt, Höger, Lehmann (C), Zoller – Osako, J. Córdoba.

Domácí: Luthe, Kačar, Córdova, Morávek, Schmid, Stafylidis, Thommy

Hosté: Clemens, Guirassy, Horn, Kessler, Maroh, Meré, Rausch

T. Stieler

WWK Arena, Augsburg

Po pěti měsících zasáhl do bundesligového zápasu záložník Augsburgu Jan Morávek. Odehrál posledních 20 minut duelu s Kolínem nad Rýnem a mohl se radovat z vítězství 3:0, o které se hattrickem postaral Alfred Finnbogason.

SESTŘIH: Augsburg - 1. FC Köln 3:0. Morávek byl po 5 měsících na hřišti

Domácí: 45. Muto, 58. A. Diallo, 72. Serdar

Hosté: 22. Kohr

Domácí: Adler – Balogun, Bell (C), A. Diallo – Donati, Frei, Latza (46. Serdar), Brosinski – Öztunali, De Blasis (85. Onisiwo) – Muto (90. Quaison).

Hosté: Leno (C) – Tah, S. Bender, Henrichs – Mehmedi, Kohr (85. Kießling), Aránguiz, Wendell – Bellarabi, Brandt (57. Havertz) – Volland (65. Pohjanpalo).

Domácí: Quaison, Fischer, Onisiwo, Serdar, Gbamin, Bungert, Zentner

Hosté: Bender, Pohjanpalo, Kießling, Bailey, Ramalho, Özcan, Havertz

Domácí: Serdar, Bell

Hosté: Kohr, Tah

Schmidt – Siewer, Pelgrim

Opel Arena, Mohuč

Mohuč získala první body v sezoně, když otočila zápas s Leverkusenem a zvítězila 3:1. Nováček Hannover udržel i po třetím kole neporazitelnost, ve Wolfsburgu remizoval 1:1. Frankfurt vyhrál 1:0 v Mönchengladbachu, o čemž rozhodl navrátilec do bundesligy Kevin-Prince Boateng.

SESTŘIH: Mohuč - Leverkusen 3:1. Hosté stále čekají na výhru

Domácí: 52. Didavi

Hosté: 75. Harnik

Domácí: Casteels – Knoche, Camacho, Uduokhai – William, Guilavogui, Arnold, Gerhardt – Origi, Mario Gómez (C) (40. Dimata), Didavi (81. Malli).

Hosté: Tschauner (C) – Korb, Sané, Felipe, Ostrzolek – Schmiedebach (64. Karaman), Anton, Bakalorz – Harnik, Jonathas (77. Füllkrug), Klaus (64. Bebou).

Hosté: 13. K-P. Boateng

Domácí: Sommer – Elvedi, Ginter, Vestergaard, Wendt (84. Villalba) – Herrmann (67. Bobadilla), Kramer, Zakaria (59. J. Hofmann), T. Hazard – Raffael, Stindl.

Hosté: Hradecky – Chandler, Salcedo, D. Abraham, Falette, Willems (80. Tawatha) – de Guzmán, G. Fernandes (78. Russ), Gaćinović – K-P. Boateng (51. Rebić), Haller.

Hosté: 67. Keïta, 75. Werner

Domácí: Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos, G. Jung, van Drongelen (72. Sakaj) – Ekdal (74. Schipplock), Walace – Hahn, Holtby, Kostić (38. Waldschmidt) – Wood.

Hosté: Gulácsi – Bernardo (59. Klostermann), Orban, Upamecano, Halstenberg – Sabitzer, Keïta, Demme, Bruma (70. Kampl) – Augustin (78. Y. Poulsen), Werner.

Domácí: Janjicic, Jatta, Pollersbeck, Sakaj, Santos, Waldschmidt, Schipplock

Hosté: Mvogo, Kaiser, Poulsen, Klostermann, Laimer, Ilsanker, Kampl

Domácí: Walace

Hosté: Keïta

Imtech Arena, Hamburg

Bezgólový stav zlomil v 67. minutě výstavní ranou ze střední vzdálenosti Keita. O necelých deset minut později mohl vyrovnat střídající Sven Schipplock, avšak brankář Lipska Péter Gulacsi jeho střelu zastavil na brankové čáře.

Z protiútoku zpečetil vítězství Lipska po vydařené individuální akci Werner, jenž se trefil potřetí v sezoně. Stejný počet gólů zaznamenal také v reprezentační přestávce, jednou se prosadil i při výhře 2:1 nad českým týmem v Praze. Hamburk přišel o první body v sezoně.

SESTŘIH: Hamburk - RB Lipsko 0:2. Vicemistr připravil domácí o první body

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)

1.  Norimberk 0 0 0 0 0:0 0
2.  Mainz 0 0 0 0 0:0 0
3.  Leverkusen 0 0 0 0 0:0 0
4.  Bayern 0 0 0 0 0:0 0
5.  Dortmund 0 0 0 0 0:0 0
6.  Mgladbach 0 0 0 0 0:0 0
7.  Frankfurt 0 0 0 0 0:0 0
8.  Augsburg 0 0 0 0 0:0 0