Koubkův mizerný zápas. Šílená hrubka po malé domů a pět obdržených gólů | iSport.cz
6. října 2019 • 15:45

Koubkův mizerný zápas. Šílená hrubka po malé domů a pět obdržených gólů

Liberec - Slavia: Po přesném centru Stancia zkušeně skóroval hlavou Škoda, 0:1 Liberec - Slavia: Po přesném centru Stancia zkušeně skóroval hlavou Škoda, 0:1
SESTŘIH: Karlovy Vary - Vítkovice 9:1. Totální demolice hostů, kteří tak prohráli šesté utkání v řadě SESTŘIH: Karlovy Vary - Vítkovice 9:1. Totální demolice hostů, kteří tak prohráli šesté utkání v řadě

Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v 7. kole německé ligy doma 5:1 Augsburg a dostali se do čela tabulky. Český brankář Tomáš Koubek inkasoval třikrát už v úvodní čtvrthodině. Celé utkání v dresu poraženého týmu odehrál i záložník Jan Morávek.

Koubka překonal už ve druhé minutě zblízka Zakaria. V osmé a 13. minutě přidal další dvě branky střelami na bližší tyč Patrick Herrmann. Borussia dala takhle rychle tři góly v bundesligovém zápase naposledy v roce 1981 v utkání s Uerdingenem.

Krátce před pauzou Koubek chyboval v rozehrávce, promáchl míč a nejlepší střelec Mönchengladbachu Alassane Pléa zvýšil na rozdíl čtyř branek.

Po pauze oba celky vstřelily po jednom gólu. Mönchengladbach se dostal do čela ligové tabulky po více než osmi letech.