Necid je kanón! V Turecku sestřelil hattrickem Kweukeho tým

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Má formu jako hrom. Český útočník Tomáš Necid ve službách Bursasporu hattrickem rozhodl o výhře týmu v sedmém kole turecké ligy 3:2 na hřišti Rizesporu, za který jednou skóroval exsparťan Kweuke. Necid potvrdil, že se nachází v mimořádné pohodě. V posledních čtyřech zápasech se trefil šestkrát je v čele tabulky střelců společně právě s Kweukem

Necid otevřel skóre ve 29. minutě, když zužitkoval přihrávku slovenského spoluhráče Stocha. Chvíli poté za domácí vyrovnal Kadah, kterému asistoval Kweuke. Český reprezentant ale v druhém poločase dalšími dvěma góly z 59. a 80. minuty rozhodl o druhé výhře Bursasporu za sebou, po níž se tým posunul na 12. místo. V závěru stihl jen zkorigovat z penalty Kweuke. Necidův spoluhráč Tomáš Sivok do utkání nezasáhl.