9. května 2017 • 04:20

Obránce Novák půjde za lepším! Zájem je z Anglie i Itálie, tvrdí agent

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře
Startuje 37. ročník Valašské rally, mezi hlavními favority nechybí Jan Kopecký Startuje 37. ročník Valašské rally, mezi hlavními favority nechybí Jan Kopecký
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečně zase český obránce v Premier League? Nebo snad další Čech v Serii A? Obránce Midtjyllandu Filip Novák se podle agenta Viktora Koláře chystá v létě odejít do lepší ligy. Dánský klub mu prý dal svolení. „Filipovi bude brzy 27 let a má touhu si vyzkoušet kvalitnější soutěž,“ říká Kolář pro dánský server tipsbladet.dk.Filip Novák přišel do Midtjyllandu v srpnu 2015, zabydlel se v základní sestavě a postupně se stal oporou týmu. Zároveň patří k pravidelným reprezentantům. V dánském klubu má smlouvu do roku 2019, ale tu s největší pravděpodobností nedodrží.

„Filip by měl v létě odejít, chce si vyzkoušet lepší ligu. S Midtjyllandem jsme se na tom v zimě dohodli,“ tvrdí Novákův agent Viktor Kolář. „Už v zimě o něj byl určitý zájem z Premier League, ale dohodli jsme se, že do léta zůstane,“ dodává.

Podle Koláře si nicméně levý obránce angažmá v Midtjyllandu jen pochvaluje. „Přestoupit tam byl vynikající krok. V klubu jsou velcí profesionálové. I proto jsme se dohodli, že v zimě ještě neodejde. V létě ale musí udělat další krok ve své kariéře,“ říká Kolář.

Výčet zájemců o Novákovy služby prý není malý. „Je tady zájem z Anglie, Německa, Itálie, Francie i od špičkových tureckých klubů,“ tvrdí agent. „Musíme vše ale zvážit a vybrat tým, který bude Filipa opravdu chtít,“ uvědomuje si.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze