Novák se poprvé trefil v Turecku, Trabzonspor ale jen remizoval 3:3 | iSport.cz
16. dubna 2018 • 21:51

Novák se poprvé trefil v Turecku, Trabzonspor ale jen remizoval 3:3

Filip Novák se dočkal v Turecku první ligové trefy
Sparta - Příbram: Slepička posílá Středočechy do vedení po sporné penaltové situaci Sparta - Příbram: Slepička posílá Středočechy do vedení po sporné penaltové situaci
Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká Berkovec vychytal Krmenčíka. Věděl jsem, kam kope penalty Hořava, tak jsem zkusil jít na druhou stranu, říká

Reprezentační obránce Filip Novák vstřelil svůj první gól za Trabzonspor, který poslal do vedení v utkání turecké ligy na hřišti Osmanlisporu. Jeho tým s předposledním celkem tabulky nakonec remizoval 3:3.

Novák, který do Turecka přestoupil v lednu z dánského Midtjyllandu, otevřel skóre ve 13. minutě. Jeho hlavičku ještě litevský gólman Žydrunas Karčemarskas vyrazil, ale na dorážku českého hráče již nestačil. Vzápětí zvýšil na 2:0 pro pátý celek soutěže Yusuf Yazici.

Ve druhém poločase však Trabzonspor náskok neudržel. Domácím hrdinou se stal Musa Cagiran, který nejprve ranou z velké dálky snížil na 1:2 a v 83. minutě rozhodl o dělbě bodů hlavičkou.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)