16. dubna 2018 • 21:51

Novák se poprvé trefil v Turecku, Trabzonspor ale jen remizoval 3:3

Filip Novák se dočkal v Turecku první ligové trefy
TOP góly 33. kola La Ligy: Baccova dělová rána a paráda v podání Dembélého TOP góly 33. kola La Ligy: Baccova dělová rána a paráda v podání Dembélého
TOP 25 osobností HET ligy: Daniel Kolář, pilný sběratel titulů TOP 25 osobností HET ligy: Daniel Kolář, pilný sběratel titulů

Reprezentační obránce Filip Novák vstřelil svůj první gól za Trabzonspor, který poslal do vedení v utkání turecké ligy na hřišti Osmanlisporu. Jeho tým s předposledním celkem tabulky nakonec remizoval 3:3.

Novák, který do Turecka přestoupil v lednu z dánského Midtjyllandu, otevřel skóre ve 13. minutě. Jeho hlavičku ještě litevský gólman Žydrunas Karčemarskas vyrazil, ale na dorážku českého hráče již nestačil. Vzápětí zvýšil na 2:0 pro pátý celek soutěže Yusuf Yazici.

Ve druhém poločase však Trabzonspor náskok neudržel. Domácím hrdinou se stal Musa Cagiran, který nejprve ranou z velké dálky snížil na 1:2 a v 83. minutě rozhodl o dělbě bodů hlavičkou.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H