Oslavy titulu v plamenech. Bělehradu shořel autobus, hráči šli pěšky | iSport.cz
20. května 2018 • 20:28

Oslavy titulu v plamenech. Bělehradu shořel autobus, hráči šli pěšky

Autor: dvo
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever
Sparta - Karlovy Vary: Jurčina zlomil hokejku, jeho střela se odrazila do branky, 1:1 Sparta - Karlovy Vary: Jurčina zlomil hokejku, jeho střela se odrazila do branky, 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vrátili se zpátky na trůn, získali 28. mistrovský titul a městskému rivalovi Partizanu utekli o 17 bodů. To už jsou pádné důvody pro to, aby fotbalisté Crvene Zvezdy Bělehrad řádně oslavili svůj triumf. Jenže jízda napříč srbskou metropolí se na okamžik změnila v záchrannou akci. Od zábavné pyrotechniky totiž vzplanul autobus a hráči jej opouštěli v době, kdy už byl v plamenech.Poslední zápas sezony vyhrála Crvena Zvezda 5:1 a hráči tak mohli rozjet velkolepé oslavy mistrovského titulu. Na trůn se vrátili po roční odmlce, kdy v Srbsku vládl konkurenční Partizan.

Jenže projížďka městem za doprovodu fanoušků se z příjemného večera na chvíli proměnila v boj o život.

Hráči i příznivci srbského celku během průvodu používali pyrotechniku a zřejmě od jedné ze světlic autobus s týmem na palubě začal hořet. V momentě, kdy fotbalisté slézali ze střechy dolů, už byla značná část autobusu v plamenech.

Nakonec se ale podle klubového vyjádření nic nestalo a hráči tak pokračovali v oslavách. Do restaurace, kde slavnost finišovala, však museli dorazit pěšky.

Crvena Zvezda triumfovala v Srbsku po 28. v historii a má tak o jeden titul víc, než odvěký rival Partizan, který ligu vyhrál v minulém ročníku. Letos však byl na aktuálního šampióna krátký. Zvezda dokončila sezonu s náskokem 17 bodů.

Pod triumf červenobílých se podepsal i současný záložník Sparty Guélor Kanga, který do zimy působil v Bělěhradě. V dresu CZ nastoupil ke 14 zápasům, vstřelil tři góly a měl jednu asistenci.

Autobus CZ Bělehrad v plamenech při oslavách titulu
Autobus CZ Bělehrad v plamenech při oslavách titulu

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud