20. května 2018 • 20:28

Oslavy titulu v plamenech. Bělehradu shořel autobus, hráči šli pěšky

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vrátili se zpátky na trůn, získali 28. mistrovský titul a městskému rivalovi Partizanu utekli o 17 bodů. To už jsou pádné důvody pro to, aby fotbalisté Crvene Zvezdy Bělehrad řádně oslavili svůj triumf. Jenže jízda napříč srbskou metropolí se na okamžik změnila v záchrannou akci. Od zábavné pyrotechniky totiž vzplanul autobus a hráči jej opouštěli v době, kdy už byl v plamenech.Poslední zápas sezony vyhrála Crvena Zvezda 5:1 a hráči tak mohli rozjet velkolepé oslavy mistrovského titulu. Na trůn se vrátili po roční odmlce, kdy v Srbsku vládl konkurenční Partizan.

Jenže projížďka městem za doprovodu fanoušků se z příjemného večera na chvíli proměnila v boj o život.

Hráči i příznivci srbského celku během průvodu používali pyrotechniku a zřejmě od jedné ze světlic autobus s týmem na palubě začal hořet. V momentě, kdy fotbalisté slézali ze střechy dolů, už byla značná část autobusu v plamenech.

Nakonec se ale podle klubového vyjádření nic nestalo a hráči tak pokračovali v oslavách. Do restaurace, kde slavnost finišovala, však museli dorazit pěšky.

Crvena Zvezda triumfovala v Srbsku po 28. v historii a má tak o jeden titul víc, než odvěký rival Partizan, který ligu vyhrál v minulém ročníku. Letos však byl na aktuálního šampióna krátký. Zvezda dokončila sezonu s náskokem 17 bodů.

Pod triumf červenobílých se podepsal i současný záložník Sparty Guélor Kanga, který do zimy působil v Bělěhradě. V dresu CZ nastoupil ke 14 zápasům, vstřelil tři góly a měl jednu asistenci.

Autobus CZ Bělehrad v plamenech při oslavách titulu
Autobus CZ Bělehrad v plamenech při oslavách titulu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze